Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire a szépség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire a szépség a fontos?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és még soha nem volt kapcsolatom. Most már egyre jobban el vagyok keseredve, hogy soha nem lesz párom. Nem vagyok egy szépség, ez tény, de azért nálam rosszabbul kinéző lányoknak mindig van barátjuk...bár ők szeretnek lerészegedni. Szeretek sütni, főzni, kertészkedni, sőt még motorozok is, és azt mondják vicces vagyok. DE sajnos nem szeretek bulizni, inni...

Mindig úgy voltam vele, hogy majd gimnáziumba lesz vki akinek megtetszem, amikor rájöttem, hogy mégsem gondoltam magamba, nem baj, majd egyetemen. Nos a két félév során 2 különböző egyetemre jártam és mégsem látott bennem senki semmit. Már nem is számítana igazán a kinézete a srácnak, csak végre lenne egy személy akit szerethetek és viszont szeretne.



2013. jún. 2. 14:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
régen rossz ha valaki,pasizni vagy csajozni jár az egyetemre
2013. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

> Már nem is számítana igazán a kinézete a srácnak,

> csak végre lenne egy személy akit szerethetek

> és viszont szeretne.

Kezdeményezz.

2013. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

MIVAAN?? A kérdésed meg a magyarázatot tök ellentmond egymásnak!

"Tényleg ennyire a szépség a fontos?" - "nálam rosszabbul kinéző lányoknak mindig van barátjuk"

Továbbá: "Már nem is számítana igazán a kinézete a srácnak" Szóval eddig Te alapoztál a külsőségekre! Ennyi. Nem is válaszolok!

2013. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Próbálj társkeresőt vagy járj el szórakozni és ismerkedj meg új emberekkel és hátha kisül vmi :D
2013. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#1: Nem azért járok, hanem tanulni, de sokan az egyetemen ismerik meg a párjukat.

#2: semmi bátorságom sincsen hozzá, mert minden téren tapasztalatlan vagyok. :/

2013. jún. 2. 14:53
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

"semmi bátorságom sincsen hozzá, mert minden téren tapasztalatlan vagyok. :/"

Egyszer mindenki az volt, mégis megpróbálta! Ne legyél már ilyen szerencsétlen! Majd dolgozni sem mész el suli után, mert még sosem csináltad és nincs benne tapasztalatod? Boccs hogy ezt mondom de egy ilyen lány nekem sem kéne!

2013. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon egoistán fog hangzani amit mondok, de tényleg nem úgy gondolom. Mivel én több ember szerint nagyon szép vagyok, ismerős szülei állandóan modellként akarnak engem látni, nővérem volt barátjaitól is mindig megkaptam, hogy jaj de szép vagyok. 20 éves vagyok és nincs senkim, nem is nagyon volt. Ez van. Ha véletlenül tetszem úgy egy fiúnak, akkor az nem az én zsánerem, akik nekem tetszenek, azoknak meg én nem. Ez van. Engem már nem érdekel. Eléggé lefoglalom magam, hogy ne legyen időm ezen agyalni, azonkívül nekem a tanulás és a jövőm a legfontosabb. Szépen elterveztem mindent, nagyon nem lenne jó most egy párkapcsolat. Úgyhogy nem, egyáltalán nem a szépség fontos. Mi csak így jártunk és kész. Egyébként, ha gondolod írhatsz nekem privátban és kibeszélhetjük a bajainkat, sztem jó érzés, ha az ember meg tudja osztani mással a problémáit úgy, hogy a másik is átérzi :)
2013. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem a külsőd, a bátortalanságod az oka. Én is ilyen voltam, a kutya nem nézett rám. Aztán egyetem után meguntam és bátrabb üzemmódba váltottam - utána fürtökben lógtak rajtam a pasik, győztem válogatni.


Leginkább hozzáállás kérdése.

2013. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Jó lehet, hogy a kérdésbe nem írtam bele, hogy a szépek és a sokat bulizó emberek. Szerintem mindenkinek van ideálja és javíts ki ha tévedek. Én még értelmes társkeresőt nem találtam, de ha tudsz vmit írd meg nyugodtan. Bulizni tényleg nem szeretek.

Jó csak nem mind1 hogy 14-17 évesen vagy 20 évesen. És látod neked se kellene egy ilyen lány.

Azt hittem kicsit kedvesebb válaszokat kapok, elnézést, hogy próbáltam tanácsot kérni. :(

2013. jún. 2. 15:00
 10/23 A kérdező kommentje:
7-8 Köszönöm a válaszotokat! :) Csak attól félek, hogy minél idősebb leszek annál kevesebb az esély, hogy tetszek vkinek. És azt megkérdezhetem kedves utolsó, hogy mit változtattál? :)
2013. jún. 2. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!