Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire a szépség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire a szépség a fontos?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és még soha nem volt kapcsolatom. Most már egyre jobban el vagyok keseredve, hogy soha nem lesz párom. Nem vagyok egy szépség, ez tény, de azért nálam rosszabbul kinéző lányoknak mindig van barátjuk...bár ők szeretnek lerészegedni. Szeretek sütni, főzni, kertészkedni, sőt még motorozok is, és azt mondják vicces vagyok. DE sajnos nem szeretek bulizni, inni...

Mindig úgy voltam vele, hogy majd gimnáziumba lesz vki akinek megtetszem, amikor rájöttem, hogy mégsem gondoltam magamba, nem baj, majd egyetemen. Nos a két félév során 2 különböző egyetemre jártam és mégsem látott bennem senki semmit. Már nem is számítana igazán a kinézete a srácnak, csak végre lenne egy személy akit szerethetek és viszont szeretne.



2013. jún. 2. 14:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Rossz oldaláról közelíted meg a helyzetet. Nem feltétlenül kell buliznod, szórakozóhelyre járnod. Van kerti sütögetős összejövetel is. Próbáld meg szerintem is a kezdeményezést. Írtad hogy tapasztalatlan vagy..valahol viszont el kell kezdened!:)Senki sem születik úgy hogy tele van tapasztalattal. Én mindig úgy voltam vele ha nem is jön össze, én megpróbáltam a dolgot.:)
2013. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hogy ennyi tapasztalatot megosztottatok és hogy ennyi ötletet adtatok. Igyekszem megváltozni. Régebben nyitottabb voltam, nem tudom most mi lett velem. Köszönöm még egyszer. :)
2013. jún. 2. 20:42
 23/23 anonim ***** válasza:
A lányoknak is fontos a külső, sőt, nekik még inkább fontosabb, hogy magas, ritka jóképű, kigyúrt legyen, én már csak tudom.
2013. jún. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!