Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok volt példa arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok volt példa arra, hogy amikor kiléptetek egy kapcsolatból, az ex nem szállt le rólatok, zaklatott, főleg akkor, amikor új párotok lett?

Figyelt kérdés
Hogy vetettetek ennek véget?

2013. jún. 2. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem elég volt, hogy minden elérhetőségemet elvágtam. Nem járkált mondjuk utánam, csak fbon, emailben és telefonon keresett. Meg a testvérem telefonján, a barátaimat is hívta... Aztán felfogta egy idő után.
2013. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Még több, mint 10 éve volt egy pasim, csak 1-2 hónapig voltam vele.

Mikor kidobtam zaklatott. Telefonon hívogatott, eljött a lakásunkhoz. Földszinten laktunk, felmászott az ablakomba, félelmetes volt.

szerencsére pont akkor terveztem, hogy kimegyek Angliába aupairnek.

Kijutottam, ott is hívogatott egy darabig, aztán végül elmaradtak a hívások.

Nem volt normális elméjű az a pasas, örülök, hogy megszabadultam tőle.

2013. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen,jelenleg ez a probléma áll fenn nálam is.Sajnos rossz ffit választottam,elég csúnyán bánt velem és meglepôdött mindezek ellenére,hogy szakítottam vele.Most nemrégen megismerkedtem egy pasival és szeretném közelebbrôl megismerni,de az exem mindenhol megjelenik ahol éppen vagyok vele!Egyszerûen nem akarja tudomásul venni,hogy mi már végleg végeztünk.Állandóan lerázom,de hajthatatlan.Egyfolytában kéri,adjak neki egy utolsó lehetôséget,de nem megy.Már a szüleim is próbáltak beszélni vele,persze hiába.Néhány nappal ezelôtt közöltem vele,ha nem fejezi be a zaklatást,feljelentem.Azóta nem hív,nem keres,nem követ és azt hiszem ezennel tudatosult benne,hogy fölösleges már háborgatnia,mert nem megyek vissza hozzá.
2013. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem olyan volt,hogy be sem mentem a kapcsolatba csak randiztam vele és utána hazakísért (pedig nem akartam) telefonálgatott és nem találkoztam vele,erre eljött hazáig és teleaggatta a társasház falát olyan dolgokkal,hogy sajátkezűleg teleírta,hogy én zaklatom...ezt arra föl csinálta,hogy megtagadtam a következő találkozót.

Na ő óta költöztem őrző-védő lakóparkba.


Igazán őrülttel nem lehet véget vetni,úgy kell tenni mintha te sem emlékeznél rá és teljes amnéziában lennél a kapcsolatotokat illetően.

2013. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Most nem tudom,hogy engem mit pontoztok le,pont tapasztalat alapján tudom alegjobb mód az ilyenekkel szemben a tettetett amnézia,bármire emlékszel vele kapcsolatban abba belekapaszkodik az ilyen őrült.A nem emlékezéssel kapcsolatban nem tud csinálni semmit.
2013. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki le lett pontozva, ahogy látom.
2013. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az új barát nevében kell írni egy levelet fészen vagy telón a zaklatónak, hogy már más a száma a lánynak, zaklatásért fel lesz jelentve, ha nem hagyja abba. az ilyen zaklató az egy beteg ember, agybeteg, ha nem képes tudomásul venni, hogy vége van.
2015. márc. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!