Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha valaki nem üzenőfalon köszönt fel, hanem privát üzenetben? Másokat meg az üzenőfalon szokott?

Figyelt kérdés
Így privátabb? Azt gondolná az ember, hogy talán azért mert utána beszélgetést akar kezdeményezni, de nem tette. Vagy esetleg szégyelli felvállalni hogy felköszönt?

2013. jún. 2. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10: pontosan
2013. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én akkor is csinálok ilyet, ha nem akarom, hogy az ismerőseim lássák, hogy felköszöntöttem az illetőt :D
2013. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor irnék igy valaminek, ha tetszene de nem ismerem személyesen, és kéne egy indok, hogy rá irjak.
2013. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti, hogy le vagy sz@rva, nem érdekelsz annyira, hogy az életben akár csak meg is szólítsalak.
2013. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Attól függ. Van akinek én is inkább privátot írok, mert olyanok vannak az üzenetben, amit nem kell feltétlenül mindenkinek olvasnia.

De ha tehetem, akkor inkább a telefont használom, persze a legjobb (ha van rá lehetőség) személyesen köszönteni valakit.

2013. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!