Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajszik, voltatok már szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik, voltatok már szerelmesek meleg pasiba, vagy csak szimplán tetszett?

Figyelt kérdés
Tudtátok,hogy a pasi meleg,vagy később talán később derűlt ki véletlen?
2013. jún. 2. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nagyon tetszett. majd elkezdtem gyanakodni, ugyanis a fél csoport bele volt esve, de nem volt neki senki elég jó.

hát igen, túl sok volt rajtunk a mell, és kevés a farok.

később be is bizonyosodott a gyanúm, addigra már összebarátkoztunk, suli alatt végig jóban voltam vele.

mivel csak tetszett, nem éreztem olyan nagy érvágásnak ezt.

2013. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett egy, talán még egy kis rajongást is éreztem. :) Egyébként szerintem biszexuális, vagy legalábbis volt már lánnyal. Mindenesetre melegként van "számontartva" mindenki számára. :) Nagyon imádom ennek ellenére(mármint barátilag), haláli gyerek és valahogy senkit sem zavar az elég nagy ismerősi körében. Mindenki elfogadja olyannak amilyen. :)
2013. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na és csajok,akkor külsőleg nem látszott semmi,úgy értem beszéde,járása viselkedése nem volt gyanus,hogy talán ,,az''?Első,csak az volt gyanus,hogy nem érdekelték a lányok?Második,és nála látszott?
2013. jún. 2. 22:14
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Elárulom, hogy a melegek túlnyomó többségén semmi, de semmi sem látszik. Csak sajnos van egy kisebbség, aki meg mindent megtesz érte, hogy mások tudtára adja, hogy márpedig ő meleg.
2013. jún. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van egy pasi,aki tetszik,szerintem elég fiús,az öltözködése,stb,nem besz@ri,viszont-csak párszor láttam beszélni-furán megy,és a beszéde is furcsa,hát nem tudom,azt nem vettem észre,hogy a pasikat stirőlné
2013. jún. 3. 09:19
 6/9 anonim ***** válasza:
ő az egyik legférfiasabb férfi, akit ismerek!:D és tényleg ez volt a legjobban gyanúra okot adó körülmény, hogy bomlottak utána a csajok, de egy se kellett neki. aztán jóban lettünk, és elmondta, mi a helyzet.
2013. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elég rossz lehetett,hogy ebben az életben nem lehet esélyed nála:(
2013. jún. 3. 22:29
 8/9 anonim ***** válasza:
több helyes meleg barátom is van. jaj nagyon jól néznek ki istenem... :D
2013. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gondolom van stílusuk:)
2013. jún. 10. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!