Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány a környezetemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány a környezetemben vagy ribanc (os), vagy primitív. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Valaki mondja már meg mi történt?


Párkapcsolatra csajt találni olyan mintha a cigányok között akarnék diplomást keresni, szinte lehetetlen.


De most komolyan, mi történt? Suli, munkahely, egyik se üti meg a mércét. Elmegyek szórakozóhelyre csak még jobban elkeseredem.


Menjek ki külföldre csajozni? Vicc az egész.



2013. jún. 2. 21:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

a válasz egyszerű: tv

nézd meg milyen műsorokkal célozzák meg a női fogyasztókat ők meg tapadnak a dráma és érzelmek miatt, de teljesen felborítja az erkölcsi és morális értékeiket

keress egy csajt aki nem tvzik

2013. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ez a hülye TV az Éjjel-Nappal Budapesttel meg a sok szarral :-(
2013. jún. 2. 22:08
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy az ORTT hogy engedheti azt a szemetet...
2013. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos amilyen a kereslet, olyan a kínálat. Ebben vastagon benne van az is, hogy a férfiak egy része milyen nőket keres, és milyenek az elvárásaik (nézzen ki fullosan, mert nem címlaplány kinézetű lánnyal mutatkozni ciki, és ne legyen okosabb nálam, mert az szintén ciki)... de attól függetlenül van értelmesebb, kedvesebb lány, nem is egy, csak kicsit jobban kell hozzá keresgélni.

(szórakozóhelyen, diszkóban meg sztem nem érdemes barátnő-alapanyagot keresni - amilyen azoknak a helyeknek a színvonala, elég kevés értelmes ember jár oda, a legtöbb a diszkópatkány típus)

2013. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

Kevés az értelmes, normális ember úgy általában, nem csoda, ha nehezen akadnak egymásra... Én is nagyon el voltam keseredve, hogy én meg normális srácot nem találok, már több, mint egy éve egyedül voltam, de a szobatársam bemutatott egy srácnak. Már nem vagyok egyedül. :) Koncerten ismerkedtünk meg.

Ne menj külföldre! Maradj, vannak normális lányok, kevesen, de azért vagyunk. Értelmesnek tűnsz, kár lenne, ha "elkallódnál". A normalitás szerintem amúgy sem feltétlenül nemzetiségi kérdés. (Igazából én pont nagyon riasztó dolgokat olvasok néha arról, mik vannak a határon túl.) Sajnos semmi konstruktív javaslatom nincs, hogy mit csinálj. Túlságosan szerencse kérdése az egész. A lehetőség az magától jön, azt előidézni, befolyásolni csak azzal tudod, hogyha jössz-mész a világban és sok érdekes helyzetet teremtesz magadnak. De hát írtad is, hogy nem otthon keseregsz. Bízz abban, hogy változni fog, mást tényleg nem tudsz csinálni.

2013. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is a TVre szavazok. Megismerkedtem pár tüneményes lánnyal az elmúlt pár évben(sajnos mind foglalt). Elámultam milyen értelmesek. Végül rájöttem mi volt a közös bennük: egy se nézett TVt. Nem mtv, budapest meg a többi sz@r amiből meglátják hogyan lehetnek "menők". Max értelmesebb filmeket és sorozatokat dvd-n, moziban, számítógépen néztek. Zenére meg ugye ott vannak a zenelejátszó eszközök. Azt nem nézni kell! Sőőőt nem is szabad!
2013. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%

Ennyi sületlenséget már rég hallottam!

A fiúk, meg mind angyalok mi?

Azok, akik ide ilyen baromságokat irkálnak, vajon járnak e mondjuk kultúrházba valamilyen szakkörre, színházba, olvasnak e, vagy csak a szex jár a fejükbe. Szándékosan nem írtam az eszüket.

2013. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
-e; fejükben*
2013. jún. 9. 20:19
 19/19 anonim ***** válasza:
Most a ribancokról vagy Lőrincze Lajosról beszélünk?
2013. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!