Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Komoly kapcsolatra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Komoly kapcsolatra az aranyos, értelmes, kevésbé "használt" természetes szépségű lányokat keresitek?

Figyelt kérdés
És milyen kortól akartok olyan kapcsolatot,amiből később együttélés,házasság lesz? Teljesen egyénfüggő?
2013. jún. 3. 00:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
kevésbé "használt"???? ezt komolyan mondod???
2013. jún. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én igen, őket keresem, azaz már meg is van csak harcolnom kell érte :) én olyan 29-35 éves korom körül terveznék ilyesmit, ha meglesz a megfelelő lány végre és anyagilag is megtehetem. 26F
2013. jún. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én keresem őket, de nem találom... 25 vagyok, ha találnék olyan lányt amilyet szeretnék akkor természetesen a komoly kapcsolat, együttélés és akár 4-5 év múlva még házasság is lehetne. de körülbelül kizártnak találom, hogy találjak ilyen lányt, szóval csak elméleti síkon.
2013. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

-nem akarok komoly kapcsolatot

-végképp nem akarok házasodni és gyereket sem


25F

2013. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
10-es valaszolo vagyok. Bocs de a "kevesbe hasznalt" felett kicsit atsiklottam es inkabb ugy ertelmeztem hogy amikortol en ismerem hogyan viselkedik. Nem az a lenyeg hogy milyen a multja hanem az hogy velem milyen. Multja mindenkinek van.
2013. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
hát ha szerinted lehet egy lány ,,használt" akkor ezt az első randion közöld vagy hogy még időben el tudjon menekülni
2022. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!