Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak őszintén: nektek tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak őszintén: nektek tetszenek a teltebb nők/férfiak?

Figyelt kérdés
Az első kapcsolatom egy vékony fiúval volt, valahogy nem értettem miért nem vonzódom hozzá annyira, azt hittem, hogy csak nem tudom mi a szerelem..később rájöttem, hogy nekem a mackós férfiak "tetszenek". A férjem is az, jó hozzábújni, így szeretem. 2 gyermekünk van.

2013. jún. 3. 12:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem tetszenek. Nő vagyok, és én azt mondom, hogy a férfi 90 kilónál kezdődik :)


Vagyis az én esetem a magas, izmos, férfias. Nem tetszik a vékony, mint a ropi, de a mackós sem. A férfias, magas pasik tetszenek.

2013. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%

Én a férfias pasikra bukok, tehát nem a túl vékonyakra. A mackós határeset, apukámra emlékzetetne, nem lenne túl szerencsés :-)


A férjem átlagos testalkatú.

2013. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
43%

Nem, sosem tetszettek.

A vékonyabb, szálkásan izmos férfiak tetszenek.


Számomra a szemléletemmel és az életmódommal összeegyezhetetlen a túlsúly, dagadtnak lenni egyszerűen igénytelenség. Én fontosnak tartom az egészséges és változatos étkezést, megfelelő testmozgást, sportot, aktív életet, kimozdulást. A dagadt emberek általában lusták, ráadásul nem érdekli őket a saját önképük. Ez engem egyáltalán nem vonz.

2013. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%

Férfiként a vékony és az enyhén husis lányok jönnek be. A túlsúlyosak sajnos nem. Sem a molett, sem a dagadt.


Ahogy egy ismerősöm mondaná, hogy:


"nem mindegy, hogy pengős ruca vagy rengős puca" :)))

2013. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%
5-ös vagyok, a természetesen vékony, egészséges nőkre értettem, nem az anorexiás modellalkatokra. A mesterkélt csontkollekció nem jön be, egy kellemesen gömbölyded nőiesség az igen :)
2013. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
88%

A vékony férfi számomra egyáltalán nem vonzó,az izmos pasiktól kiráz a hideg,nem tudom miért.Érintettem meg izmos férfit de nem indit be egyáltalán.A mackósabb férfiak jönnek be,a férjem 180cm és 92kg-am,nekem tökéletes,volt már majdnem 100is akkor is tetszett.

Érdekes volt mikor ismerkedtünk(chat) leirta hogy mackósabb tipus,és szinte biztos volt benne hogy nem fog kelleni,mert általában nem kapós a mackós férfi.

2013. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
59%

utolsó,te meg egy korlátolt valaki vagy

miért lenne lusta,aki nem vékony?

rajtam jócskán van felesleg,de dolgozok,gyereket nevelek,mosok,főzök takarítok,vasalok,bevásárolok,ügyet intézek,hetente többször viszem agyereket csavarogni,játszótérre,ahova csak tudok keróval járok,dolgzni is,tehát mindennek mondanám magam,csak lustának nem


a kérdésre válaszolva,nekem mindig is a magas,nagydarab férfiak tetszettek.ehhez képest az első férjem átlagos testalkatú volt és csak 176 centi.a második férjem 185 centi,de inkább vékony/átlagos testalkatú.így alakult

2013. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
4-es: mire alapozod, hogy a mackós férfiak lusták? Párom keményen dolgozik (nem irodában, hanem fizikai munkát) este még jól kibirkózzák magukat a gyerekekkel, továbbá hétvégén a kertrendezés, házimunkák is rá várnak. Tanul is a gyerekekkel. Egyeltalán nem lusta,de csupaszív ember! Szülei is ilyen testalkatúak,ezt örökölte,amúgy egészséges ételeket főzök, sőt, versenyszerűen úszik, kézilabdázott. Nem igénytelen. NEM 180 kilós :-D 190 cm magas.
2013. jún. 3. 12:19
 9/35 anonim ***** válasza:
49%
12.13-asnak szólt,csak közben már érkezett válasz
2013. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
84%
az én előző barátom is nagyon vékony volt, kb 2 hét alatt megundorodtam tőle, a mostani párom kb 25 kilóval több, de szerintem arányosan, így férfi igazán. mellesleg vele másfél éve tart a kapcsolatunk :)
2013. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!