Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam ezt fel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam ezt fel? Bekövetkezett, amire 16 éves koromban rémálmaimban sem jött elő.

Figyelt kérdés

Azóta eltelt 8 év és ugyanott járok, mint akkor. Se barátnő, se jövedelem. A bő családban mindenkinek van párja. Nekem még sosem volt. Gyakorlatilag a 10 évvel fiatalabb unokaöcsémnek is közelebbi élményei vannak a lányokkal, mint nekem.

Nem sírni akarok, mert egyébként nincs eszemben ez, és nem is zavar, csak néha szembesülök ezzel a ténnyel és őszintén szólva borzasztó. 24 évesen senki sem arra vágyik, hogy magányos legyen, ráadásul munka nélkül. Elvégeztem egy egyetemet, tehát nem vagyok sekélyes sem. Vannak barátaim, járunk gyakran kikapcsolódni. Az igazat megvallva nem tartom magam csúnyának és a visszajelzések is ezt igazolják. Még sincs immáron 8 éve semmilyen esélyem kapcsolatra.


Nem, nincsenek nagy elvárásaim.


2013. jún. 3. 13:43
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
amire-->ami
2013. jún. 3. 13:44
 2/45 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozz, mindkét téren. Nem olyan bonyolult. Pláne, ha vannak barátaid, ők is tudnak segíteni.
2013. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még. Majd ha 10 év múlva sem lesz barátnőd (amit a leírtak alapján erősen kétlek) akkor majd kezdhetsz aggódni..
2013. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
ŐŐŐ, erre mit lehet mondani? :D Valami csak van veled amitől nem engeded közel magadhoz a lányokat, azaz nem is akarod őket közel engedni szerintem.
2013. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Minden hasonló kérdésnél leírják az emberek, hogy "nagyon fiatal vagy még". Hát ez rohadtul nem igaz. 24 évesen már legalább 1 hosszú kapcsolaton kéne túl lenni. Érdekes módon az összes barátomnak volt már legalább 1 éves kapcsolata. 10 év múlva családot szeretnék, nem barátnő után kajtatni.
2013. jún. 3. 13:49
 6/45 anonim ***** válasza:
Okés, akkor próbálkozz. Pl neten, vagy járj el a barátaiddal többet.
2013. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim válasza:

szerintem ezzel az lesz majd a gond, h megszokod és kialakítod a saját magad életét és elég nehezen fogsz bárkit is beengedni, persze az sem jó ha egymás után jönnek a lányok az éledben semmi szünet nélkül, de úgy h 8 éve nincsen párkapcsolatod és gondolom 16 évesen sem volt olyan nagyon komoly, elég nehéz lesz bárkit is közel engedni magadhoz! én így gondolom!

23L

2013. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
nem kell leoltani.. akkor rohadtul öreg vagy, meg biztos van valami defekted amiért nem bírnak a nők.. vagy szimplán meleg vagy csak még nem tudsz róla..
2013. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Na, erről beszélek. Megtudják, hogy nem volt még komoly kapcsolatom ennyi idősen és elmenekülnek. Teljesen jogosan, mert én is azt hinném, hogy valami defektje van az illetőnek.
2013. jún. 3. 13:55
 10/45 ivilicious ***** válasza:
valami tuti nincs rendben veled
2013. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!