Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mennyire beszélik ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edicí kérdése:

A fiúk mennyire beszélik ki egymás közt az élményeiket?

Figyelt kérdés

Úgy értem a haver közt elmondjátok egymásnak, hogy volt, milyen volt stb?

És lányok titeket ez nem zavar?


2013. jún. 3. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
annyira mondjuk el, hogy megvolt, lenyelte, jó vót, csak büdös
2013. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

-megdugtad?

-meg

-jóvan'

2013. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
van akik nem beszélnek róla.. van aki bemutatót is tart hogy szokott dugni.
2013. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hát ezaz.

Én úgy vagyok vele, hogy ez csak kettőnkre tartozik, és mindenki törődjön magával...

2013. jún. 3. 23:18
 5/13 anonim ***** válasza:
helyes hozzáállás kedves kérdező :)
2013. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ a fiú mértékben szocializálódott.

Azok a fiúk akik nagyban függnek környezetük véleményétől, tehát befolyásolhatóbbak ők előszeretettel szeretik megosztani élményeiket (itt is vannak kivételek).


De ugyanakkor vannak diszkrét fiúk is, akiknek nem kell külső megerősítés és csodálat. Ők önmagukban tudják értékelni az eseményeket és nem kell feldolgozni másokkal az élményt.

2013. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem van haverom akinek betéve tom a nemi életét mert mindig erről dumál, de láttam róla fotósorozatot is h a csaj ott oboázott neki ... stb

Én nem vagyok ilyen dicsekvő fajta az én intim kalandjaimat senki nem ismeri.

Am meg szerintem emberenként változó az apám még 60 evésen is imádott ilyenekről dumálni. Csak én kaptam tőle agyvérzést.


24 F

2013. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy tartom helyesnek, hogy ez csak a 2 szereplőre tartozik. Viszont van a barátomnak egy haverja, aki mindent fülitől farkáig leadott neki. Itt kicsit beijedtem, hogy akkor én is biztosan témába kerülök...engem zavarna ha kibeszélné még a legjobb havernak is, hogy miket csinálunk.
2013. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát én elmeséltem már sok dolgot..de olyanról akit szeretnék nem hiszem...de akit nem arról bármit..:D
2013. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, utolsó, ez ismerős. Engem is zavarna, ha megtudnám, hogy valakinek kiteregeti az ilyesmit. Én sem dicsekszek ezzel a barátnőimnek, elég ha mi ketten tudjuk, hogy jó és szeretjük egymást.

2013. jún. 3. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!