Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mennyire beszélik ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edicí kérdése:

A fiúk mennyire beszélik ki egymás közt az élményeiket?

Figyelt kérdés

Úgy értem a haver közt elmondjátok egymásnak, hogy volt, milyen volt stb?

És lányok titeket ez nem zavar?


2013. jún. 3. 23:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő.

Nekem eddig 3 pasim volt. Az első kettő (ahogy visszahallottam...) elmondott mindent a haverjaiknak,azt is h lenyeltem. K*rva megalázó volt. De ez csak azután,hogy szakítottam velük.

A legutolsó tényleg szerelmes volt belém,ő senkinek nem mesélt erről,viszont azt azért elmondta,hogy lefeküdtünk,mivel az ismerősei folyton ezt kérdezgették tőle.

Tehát az szerintem biztos,hogy azt megbeszélik,megvoltál-e neki (kivéve ha csak olyan haverjai vannak,akiket nem izgat,de ez nagyon ritka sztem). A rosszabb fajta pasik pedig a részleteket is kibeszélhetik.

Ezért kell vigyázni,hogy kivel bújsz össze... Engem az nem zavar,ha elmondja,h lefeküdtünk,de az viszont már tényleg csak kettőnkre tartozik,hogy mi hogyan működött az ágyban.:D

20/L

2013. jún. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak néhány barátom van, akivel ilyet megtárgyalok. Ha jó volt a csaj az ágyban, azt elmondom, ha nem, akkor nem.
2013. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, 'néhány' barát...az épp elég. Tényleg megalázó tud lenni egy lánynak, ha minden kiderül, hogy hogy történt.
2013. jún. 4. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!