Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 50 éven felüli pasik merevedése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éven felüli pasik merevedése?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy 50-en felül már igen ritka a spontán merevedés? Sok férfitól hallottam, hogy ilyenkor már kék tabletta elkél. Mennyire gyakori, hogy egy 50-es férfinak ugyanolyanok a képességei, mint egy 30-asnak mondjuk? Van ilyen?

2013. jún. 4. 10:46
 1/8 ivilicious ***** válasza:
50-es még nem gáz. amúgy meg alkatfüggő. valakinek már 35évesen is ritkán vannak spontán merevedései. vannak,akinek még 50 évesen is áll,mint a cövek.
2013. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
esetleg ha vannak itt idősebb férfiak, az ők élményei is érdekelnének, őszintén. :)
2013. jún. 4. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:
őszintén...!? nem a kor számít, hanem az egészségi állapot. nekem reggelente mindíg merev, pedig napi háromszor élvezek el. ha itthol van párom, reggel dugunk, és du is, ha dolgozik, akkor kétszer kirázom, és ha hazaér du dugunk 50% rokkantnyugdíjas vagyok.
2013. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha érdekelnek részletek kérdezz privát
2013. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Pisti 50 évesen sokkal keményebb volt az ágyban, mint a Laci 30 évesen.
2013. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3! igaza van

egészségi állapottól függ, de tudnak ők is naponta többször is N

2013. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egész attól függ, mennyire van karbantartva a rendszer. Egy angol egészségügyi fórumon olvastam, egy kanadai pasas kétségbe volt esve, hogy 63 éves korára már csak heti 4-szer fekszik le a feleségével, és hogy az ilyen alacsony szám normális-e.
2013. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az az addigi 50 évből 30-at cigarettázással és/vagy vedeléssel töltött akkor nem nagyon lesz neki se spontán, se akaratlagos. :D
2013. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!