Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnak a szülei ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnak a szülei ha megtudják?

Figyelt kérdés
Van egy lány oszt.társam,akit nagyon kedvelek és ő is engem. Egy nap pedig kicsit szrakoztunk és hát az lett a vége hogy megdugtam. De mi van ha rájönnek a szülei. Én nem rontotam meg mert már 15 es ő is akarta. De mit csináljak?15/f
2013. jún. 4. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mit szólnak? A múltat nem változtathatják meg.
2013. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
WTF
2013. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerertnék én is igy kicsit szorakozni a hölgy ismeröseim 80%ával hallod e...

ezt a biroságon előre megfontolt szándéknak nevezik...

2013. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát öcsém érdekesen fogalmazol, beszélgettünk, szórakoztunk, hoppá dugunk? mik vannak, ha mindenki így csinálná hallod érdekes lenne az élet akár az utcákon is, de komolyan, ezt Te magad sem hiszed el, hiszen leírtad, ő is akarta, akkor előre megbeszéltétek

mit szólnak a szülök? ha maradt a lánynak haja még, akkor semmi gond N

2013. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de ez nem jogi kérdés. Mostmár járunk és igazából ő akarta,tehát ez csAk egy cink ügy lehet.
2013. jún. 4. 16:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen. Már az elején utalgattam rá.
2013. jún. 4. 16:44
 7/11 anonim ***** válasza:

ezek szerint ez már így megy?

dumálok vele elvagyunk és egyszercsak hipphopp megdugom? :D

2013. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerinted honnan a lóf@szból tudnánk, hogy mit szólnának? Talán annyit magadtól is tudsz ha nem vagy debil, hogy nem örülnének neki... Ennyi. Szerinted honnan tudná itt bárki is ezt? Talán ha használtad volna azt a hülye f@szfejedet most nem kéne aggódnod egy ilyen amúgy kajak felesleges dolgon, mert ki nem szarja le mit szolnak a szülei?...
2013. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
OK.KÖSZI A VÁLszokat. Ez csak egy szituáció volt ami meg sem tortent.
2013. jún. 4. 17:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Oveszert hasznnáltatok ugye?! mert ha nem akkor babakocsi tologathatjátok 9 hónap múlva.
2013. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!