Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni? Mit gondoltok mi lehet vagy mit tehetnék

Figyelt kérdés

Tudom sok kérdés volt már a apakomplexusról, de ez egy kicsit már. (bár lehet nem)

19 éves lány vagyok, akinek jó a viszonya az apjával. Persze mint minden családban nálunk is vannak kisebb nagyobb viták.

Ezzel szemben 2,5 éve őrülten belevagyok zúgva egy sokkal idősebb férfibe, aki több mint 25 évvel idősebb. Az érzés nem múlik. Sőt fokozódik. Én értem az apakomplexust meg minden de ez már kicsit sok idő.

Légyszíves adjatok tanácsot vagy mit tehetnék ellene ?


2013. jún. 4. 20:25
 1/4 anonim válasza:
de csak plátóian vagy belezúgva, vagy már történtek is dolgok? mert nem mindegy...
2013. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos csak plátói, de mutat érdeklődést. Azonban a tanárom.
2013. jún. 4. 22:59
 3/4 anonim válasza:

ez eléggé többtényezős akkor, van-e családja, mennyire lenne abból komoly kapcsolat....mert hát gondolom nem akarod, hogy 80 legyen, mire a gyereketek betöltené a 18at... egyetemista vagy?

egyébként én is bukom az idősebb pasikra, de hidd el, van olyan 25-6-7 éves is, aki nagyon gondoskodó, törődő, olyan "apás" szóval szerintem ne bonyolódj bele ilyesmibe, hanem nézz szét kicsit jobban. hajrá :)

2013. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

gimibe végzős.

Emellett remélem ha végzek, akkor eltudom felejteni, mert a tudatalattim tudja h ez nem normális, de az érzelmeim tetőznek :(

2013. jún. 6. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!