Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cherry-13 kérdése:

Most ilyenkor mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Osztálykiránduláson együtt aludtam egy fiúval és nagyon jól éreztük magunkat, sokat nevettünk és beszéltünk, viszont másnap ugyanolyan volt, mint előtte.

A fiú nemrég szakított a barátnőjével és nem tudom mennyire viselte meg. Meg azt nem értem, miért nem használta ki az alkalmat..

Most lesz egy buli, ahova mondta, hogy menjek el, de nem biztos, hogy el fogok tudni menni. Tennem kéne valamit? (pl.:beszélgetést kezdeményezni), mert félek, hogy elszalasztom a lehetőséget, vagy hagyjam a dolgokat maguktól történni?



2013. jún. 4. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kihasználja az alkalmat, akkor meg az a baj...

Legalább rendes volt. Szerintem folytasd...

2013. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Poén, hogy együtt aludtatok osztálykiránduláson, és nem érted, hogy miért nem használta ki... Nálunk már az együtt alvás is bőven elég volt ahhoz, hogy kicsapjanak az iskolából.
2013. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát eléggé lazán voltunk kezelve. Mindenkinek saját háza volt, a tanárok meg egyszer jöttek be még estefelé.
2013. jún. 5. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!