Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik az osztályomból, miatta szeretnék külsőre megváltozni. Nem nézek ki túl jól de valaki mindig mondja hogy cuki vagyok.. valaki ilyesztőnek mond. És nem tudom már mit tehetnék hogy jobban nézzek ki mert már ez egy kicsit összezavart.
2012. dec. 9. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél ápolt figyelj oda magadra főleg az arcodra ne legyen ragyás, sebes vagy akármitől ronda és öltözködj jól.
2012. dec. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Adj magadra, legyel igenyes es apolt. Frissen mosott haj, jo illat ( nem eros pacsuli szag!) , igenyes oltozkodes.

Es nem art sportolni sem, hogy ne legyel lottyedt :)

2012. dec. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sportolni nem nagyon fogok mert a végére elfogyok :D

Kicsit vékony vagyok és akármennyit eszek nem hízok egy kilót sem... :(

2012. dec. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!