Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon miért rajka ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon miért rajka ki minden csaj a csöcseit? Az összes képükön az van hangsúlyozva. Nem szánalmas kicsit?

Figyelt kérdés
és nem is csak a fiatalabb korosztály, kezd átmenni az oldal egy rejtett szexoldalba. szerintem undorító ez a mentalitás. és főleg az hogy ezeket még lájkolják és bátorítják is

2013. jún. 4. 22:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Igen,szánalmas,de tenni nem tehetsz ellene,szóval kár ezzel foglalkoznod.
2013. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
nem csak az imserősöknél látom. sőt azok között szinte nem, mert legtöbbje 25-30 korosztály. az ajánlatoknál látom ezeket a nuku agyú egyéneket. és őszintén mondom, szánalmas és undorító. sajnálom az utánunk születőket.alig vannak egyéniségek. de ha vannak akkor meg lenyomja őket 1pár tőgy...
2013. jún. 4. 22:31
 13/32 anonim ***** válasza:
90%
Ja, mert te akkora egyéniség vagy a 300-adik ilyen ostoba általánosító kérdéseddel.
2013. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
a kérdésemben szereplő egyénekkel egy szinten lévők véleményére nem vagyok kiváncsi. kedves utolsó.
2013. jún. 4. 22:43
 15/32 anonim ***** válasza:
általánosítás. Az én profilképemen a hajam és az arcom van hangsúlyozva ;) bár én 20 vagyok, nincs kapcsolatom tinipisákkal :D
2013. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

22:43

Egy szinten vagy a kérdésedben szereplő egyénekkel, ez a kérdésedből látszik, mégis milyen választ vársz? Erre lehet nem tudni a választ?

2013. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Jó látványorgazmus, nem tudom mit zavar téged. Ugyanaz mint amikor moziba beülök, és akkor azt látom , hogy meztelenül szerepelnek benne a csajok.
2013. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Ez egy műmájer mű-problémája!

Semmi köze hogy ki mit tesz ki! Akinek tetszik, az nézze, akinek nem az "uggorgyon"!

Ha te nem tudsz kitenni ilyet mert nincs ilyened, vagy pasi vagy csak álszent, akkor mit szennyezed a környezetet?

Teljesen értelmetlen a kérdésed!

2013. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Akkor minek írtad ki a kérdést? Az ostoba általánosításoddal pont egy szintben vagy a magamutogató csajokkal.
2013. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
atyaég ennyi butát. pasi vagyok és csak kiváncsi voltam mások véleményére. mert számomra visszataszító hogy ennyi buta lány létezik
2013. jún. 5. 12:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!