Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a lányoktól, van rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a lányoktól, van rá valami gyógymód?

Figyelt kérdés

És félek megszólítani őket :)


Pszichológus ?



2013. jún. 5. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nade miért félsz tőlük? Megharapnak?
2013. jún. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
és belegondoltál abba, hogy mi van akkor, ha a pszichológus is nő? :O
2013. jún. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Kezdj egy gyúrni.

Növekedni fog a tesztoszteronszinted aminek köszönhetően magabiztosabb is leszel, valamint jól is fogsz kinézni, de folytathatod a rinyálást mint egy ripacs és megvárod míg mások pátyolgatnak. 21F. :)

2013. jún. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
olyan vagy, mint Raj a Big Bang Theoryból? :D mert rajta az alkohol segít, akkor tud beszélni a csajokkal, ha iszik. amúgy nem mer hozzájuk szólni :D
2013. jún. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
ja, elkezdhetsz gyúrni, és felszedhetsz igénytelen, olcsó izmokat egészen rövid idő alatt, mint megannyi pancser.
2013. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az alkohol is jó megoldás. De az is segít, ha kicsit "hipnotizálod" magad. Esténként mondd el magadnak néhányszor, hogy nem kell félni a lányoktól. Képzeld el magad, hogyan viselkednél/beszélnél egy lánnyal, ha nem félnél tőlük. Pörgess le az agyadban minden este egy ilyen jelenetet. Hidd el, segít.
2013. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha meglátsz egy jó csajt, menj oda hozzá, gondolkodás nélkül. A lényeg, hogy ne gondolkozz, mert az szüli a félelmet!
2013. jún. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki. rengeteg szenvedéstől óvod meg elsősorban magadat, másodsorban őket.
2013. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges a Pszichológus. Ez az egész agyban dől el. Ameddig nem győzöd le a félelmed és nem döntöd el az agyadban ezt a dolgot addig ez nem fog változni.

Figyelj én is régen 15-17 évesen féltem leszólítani a lányokat. Aztán egyszer volt egy csaj aki odajött hozzám és beszélgettünk egy viszonylag új baráti társsaságba kerültem és akkor ismertem meg. Nem ő a barátnőm de azóta magabiztosabb lettem mert legyőztem a félelmem hogy nem kell rájuk máshogy nézni, mert ők is emberek, meg minden.

Azóta jobbára csak lány barátaim vannak és van egy nagyon csinos nagyon helyes és kedves barátnőm akit úgy ismertem meg hogy a lány barátom mondta nekem hogy ha tetszik akkor menjek oda hozzá habozás nélkül és kezdjek el vele beszélgetni mert magától semmi sem fog megtörténni. Ha elutasít akkor sincs baj mással kell próbálkozni.

A lány aki most a barátnőm értékelte hogy odamentem hozzá mert ő csak a f@szfejeket fogta ki mindig de mivel én nem vagyok egy kigyúrt állat modell így érezte hogy én legalább meg is becsülöm őt és nem csak azért a két dologért hódítom meg hogy legyen kit dugnom meg hogy villogjak vele.

Egy lány szereti azt ha a srác magabiztos és nem fél attól hogy egy kis testi hiba és már elvan ásva a dolog hanem igen is tesz azért hogy meghódítson egy szép lányt, és legyőzi a félelmét és határozott!

Szóval agyban döntsd el ezt a dolgot és próbáld meg.

Meglátsz egy lányt aki tetszik neked és ha nincs pasival és egyedül van menj hozzá nyugodtan ha van barátja úgy is mondja majd, akkor sincs gond, majd megismersz másik lányt. Nem fogja leharapni a fejed, értékelik a nők ha egy pasi kedveskedik nekik és odafigyel rájuk meg beszélget velük.

Ha akarod és teszel érte lefogod győzni ezt a félelmed. És ne görcsölj azon hogy mikor mit mondasz mert valóban azzal csak elrontasz mindent. Légy laza és határozott.

2013. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kösszönöm az értelmes hozzászólást az utolsónak.

Végre egy normális ember.

2013. jún. 6. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!