Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a lányoktól, van rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a lányoktól, van rá valami gyógymód?

Figyelt kérdés

És félek megszólítani őket :)


Pszichológus ?



2013. jún. 5. 00:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, jók, amiket írsz, de mivan, ha én mondjuk 10 éve súlyos videojáték- függő vagyok, a kommunikációs képességem 10% át használom (kb. angolul jobban "csajozok") és mivan, ha az évekig tartó egészségtelen életmódnak köszönhetően, mondjuka fogaim egy része elromlott, oldalt kitört, elöl foltos, fogkövet, szuvas csúnya stb. már így is televan két karton a fogászati időpontokkal, de még mindig nem merek odamenni, nem tudok egy mosolyt elereszteni kb két éve, mert szétb*sztam a fogaimat, mert lusta, igénytelen voltam. Na ilyenkor mivan? Menjek papnak? Ha az igényeimnek nem megfelelő csajjal összejönnék még aznap felvágnám magam a kádban, mert tudom, hogy nekem több adatott eredetileg, csak tudatosan, frusztrációtól fűtve pusztítottam magam, és ez lett az eredménye.. Na ilyenkor mivan? Szia, XY vagyok, de smárolni az nem fogunk, mert szétrohadt a fogsokom a könnyűdrog, és a coca- cola, meg a heti 3 fogmosás miatt... Ilyenkor mi van? Maradnak a prostik? Vagy van még remény?
2015. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!