Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról, aki ilyen képeket tesz fel közösségi oldalra?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 5. 16:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Igen, utólag én is látom. Ha veszed a fáradtságot, és megnézed a küldés időpontját láthatod, hogy egyszerre küldtük a hozzászólást.......no comment
2013. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Megvan ennek is a célközönsége,ez nekik jó,nekem meg semleges,szóval nem törődök ilyen dolgokkal.


A kinézet a lényeg,hát nekem átlagos,az arc tudna sokat dobni...

2013. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%

Az, hogy ízléstélen a fürdő ruhája.

Amúgy jó csaj, szép alakja van, de ezekkel a képekkel kicsit túllőtt a célon

2013. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ez vastag lábnak számít? És ezért nem is olyan jó nő? LOL

Komolyan, egyesek mintha nagyítóval mászkálnának, ú, itt egy szőrszál, de csúnya, ó, hé kerek az arca, a pcsába...


Hát az a véleményem, hogy visszajelzésekre a vár a külsejét illetően. Önbizalom növelés. De nem ítélem el, nincs miért.

2013. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 ASOT ***** válasza:
100%

Egyszer volt, hol nem volt, útjára indult a facebook kis hazánkban is, majd volt egy fiatal fiú aki nőként regisztrált a facebokra és kirakott egy ismeretlen lányról félmeztelen képeket, ezt meglátván a sok sok leányka ingert kapott rá hogy megmutassa bizony ő is szép leányzó.

Majd egyre többen követték őt. És a végén úgy elszaporodtak , hogy az aranyat tojó tyúk sem tojt már többé aranyat...

2013. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked ezekben a képekben mi a durva? Mert én semmi olyasmit nem látok bennük, amiért ki kellene akadni. Ez még nagyon messze áll a meztelenségtől és a rib*anckodástól. Sima egyszerű képek. Te értékrended túl prűd.
2013. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
jól van, érdekelt a véleményetek, ez miért baj?
2013. jún. 5. 17:16
 18/25 anonim ***** válasza:
Egészségére.
2013. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nincs gond a képeivel, mégcsak nem is túl ribancos szerintem.
2013. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

nekem mindegy ki mit tesz fel,

viszont ha netán egyszer valaki dolgozni menne, vannak olyan munkáltatók akik megnézik az oldalt, ránéz, volt aki ezért nem vettek fel,

amúgy nem érdekel, én nem rakok fel semmit, elég egy kép, így is kapok üzenetet, nem tudom ennyire nem töröm magam N

2013. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!