Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nagy a csalódás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagy a csalódás, ha lekerül a lányról a melltartó és kiderül, hogy push-up? Mennyire keserít el? :D

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem az :D
2013. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, feltalálták már a push-up alsógatyát?


Egyébként a feneket jobban nézem. Szóval míg arról le nem kerül valami fűző, meg egyebek, addig engem nagy csalódás nem tud érni.

2013. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már abba a helyzetbe kerülsz egy fiúval nyugodt lehetsz hogy nem fogja érdekelni a push-up melltartód. no para.

23/F

2013. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

push-up és push-up között is van külömbség

van ami csak feltolja a csöcsöt nyakig, hogy szebben mutasson egy ruhában, van amelyik meg a 70a-s mellből csinál 85-öst.

de úgy is látszik, mert ha nagyon kicsiből csinál nagyot, akkor nem tud a lány felvenni mélyen kivágott cuccot mivel az egész szivacs és látszana

ha meg csak felnyomja a ciciket, akkor kicsit olyannak néz ki mintha műmelle lenne a lánynak kb.

2013. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
második válaszolónak mondanám, hogy push-upos nadrágok is vannak ám, amik a feneket mutatják nagyobbnak!:DD
2013. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5: I don't want to live on this planet anymore...
2013. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem tökéletlenség. Olyan mintha én fiú létemre kitömném a ruhám ujját, hogy nagyobbnak látsszon a bicepszem.
2013. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
nem szeretnék kötözködni ,de a 85 a mell alatti kerület és a kosár a betű. nem csinálhatsz 70-esből 85-öst :D
2013. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

8-as, ne is kötözködj, merthogy van olyan :D ami oldalt is szivacsos és úgy néz ki tőle a mell,, mintha nagyobb ÉS szélesebb is lenne.

tudom, mert van is olyanom, mivel széles csípőjű vagyok, de ha azt veszem fel, a mellem is olyan szélesnek tűnik mint a csípőm.

úgyhogy, jól nézz utána a dolgoknak. és akkor kötözködhetsz ;)

2013. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is olyan melltartót hordok , de nem olyat ami tényleg nagyobbat csinál , csupán azért hordok olyat mert sokkal kényelmessebb és PICIt emel.:)
2013. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!