Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen közvetlen, mégis "elérhetetlen" lányról?

Figyelt kérdés

Van egy lány, úgymond bombanő, homokóra alkat, formás fenék, mell, szép arc, hosszú haj, van stílusa (öltözködésileg is) emelett okos, intelligens, kedves és nagyon közvetlen. Úgy értem, hogy annyira, hogy simán leszólít embereket az utcán barátkozás vagy unaloműzés céljából. A férfiak többsége meg örül, mert soha nem merték volna leszólítani őt.

Fiúk, ti bírnátok egy ilyen lányt, ha lenne a környezetetekben?


2013. máj. 23. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zavaró lenne!
2013. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megszoknám, hogy ilyen, lehet. De egyébként férfikmt marha zavaró, és kellemetlen helyzeteket szülhet.
2013. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Veszélyes vizekre evez ez a lány ezzel, de ő tudja.
2013. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha ismernétek egymást látásból?
2013. máj. 23. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fiú, de el nem tudom képzelni hogy képes leszólítani idegeneket unaloműzés céljából. Inkább addig unatkoznék, míg meg nem esznek a farkaskutyák:o
2013. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit naiv, hogy idegeneket szólít le, de ezt leszámítva nincs ebben semmi rossz. A barátkozás nem flörtölés.
2013. máj. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!