Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják itt egyesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják itt egyesek, hogy aki csak leírja a tényeket: hogy alacsony, dagadt és ocsmány ember senkinek sem kell, az soha nem is próbált meg változtatni?

Figyelt kérdés
Magamból indulok ki, voltak időszakok amikor azt hittem, hogy van remény számomra is és sokat küszködtem, de a lányok így is ocsmánynak találtak, és még egy randim sem jött össze.

2013. máj. 17. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

te vagy a 78%os rinyagép igaz?

talán ha a farkad helyett súlyzót vennél a kezedbe és az önsajnálat helyett lefutnád a sonkáidat talán lehetne esélyed.

2013. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1. nél a pont
2013. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Voltam már vékonyabb, akkor sem kellettem a lányoknak. Amúgy sem masztizok minden nap, úgyhogy ez nem stimmel.
2013. máj. 17. 17:59
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy a tegnapi önsajnálitó jószág?pedig már sok tanácsot kaptál.Miért gondolod,hogy ma jobbakat kapsz,?
2013. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4: Miért gondolod azt hogy tanácsokat várok? írtam valahol a kérdésben? :) Mindösszesen arra vagyok kíváncsi, hogy miért láttok olyannak, aki még soha még egy gyufaszálat sem rakott keresztbe azért, hogy jobban... helyesbítek, inkább, hogy egyáltalán kelljen a lányoknak?
2013. máj. 17. 18:07
 6/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert napi 10 kérdést kiírsz, és napestig vitázol velünk a semmin. Merthogy változtatni nem vagy hajlandó. Akkor minek írod ki a kérdést?
2013. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A kérdés utóbbi felét mégis miből következtetted ki Anas? :) Elolvastad te a kérdésem, vagy csak a szokásos oltást hoztad :D
2013. máj. 17. 18:27
 8/18 anonim ***** válasza:
attol hogy itt sajnáltatod magad es a lusta kover seggedet, meg nem valtozik semmi. gondolkodj el, a noknek nem az ilyen nyvalygo emberek kellenek hanem az elegedett, sikeres emberek. nem kell bankarnak lenned, de ha lokupacot sem teszel magadert, mit varsz? hogy majd masok istenitenek?
2013. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
te sem olvastad el a kérdést. Honnan veszed, hogy még soha sem próbáltam semmit? Amit lehetett már megpróbáltam, és így sem kellettem még soha egy lánynak sem.
2013. máj. 17. 18:32
 10/18 anonim ***** válasza:
Abból, hogy vitatkoztunk már itt 15-20 oldalnyit, és nem vagy hajlandó tenni semmit. Csak ülsz, siránkozol, engem kergetsz az őrületbe, és várod a megváltást jelentő egyetlen randit.
2013. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!