Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen belémivódott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen belémivódott a keserűség a kiábrándúltság, már változtatni sem szeretnék viszont meghalni se. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
nem szeretem az embereket,nem érzem jól köztük magam. mit dolgozhatnék ahol nincsenek?

2013. ápr. 15. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
állatmenhely
2013. ápr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ne itt sajnáltasd magad, csinálj valamit, aminek haszna van.

Mibajod az emberekkel?

Én is utálom nagyrészüket, mégis el tudok tőlük vonatkoztatni...

2013. ápr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

érdekesen választottál kategóriát.

amúgy informatikus. vagy olyan munka, amit otthonról is lehet csinálni. esetleg éjszakai takarító. mozigépész... mmm...költözhetnél valami tanyára is. rengeteg hátborzongató ötletem van.

2013. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én is útálom az embereket és szocfóbiás is vagyok. 16/l
2013. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

freelancer.com-on, amennyiben értesz valamihez.

Nos, lehet, hogy csak fásult vagy, nem biztos, hogy ez végleges állapot.

Olyan tevékenységeket kéne űznöd, amik boldogsággal töltenek el. Például én és a haverjaim kimentünk ma focizni, ping-pongozni, kosarazni. A sport annyira kikapcsol, hogy nem lesz kedved agyalni ilyeneken.


F25

2013. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? és fiú/lány?
2013. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Dolgozhatni mindenhol dolgozhatsz, ott a kolegákat se azért fizet hogy traccsoljanak veled.


Egyébként keress valami hobbit, DOLGOZZ, meg vegyél egy macskát.


Tudod ha házsártos vénembernek nősz fel, az se olyan rossz, ha van pénzed elektromos bevásárló kocsira D:

2013. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
az nem tudja megérteni aki még nem ábrándult ki itt mindenből oly annyira hogy már a jót se akrja.direkt elutasítom. csak z vallás miatt nem merem megtenni. olyan ez mintha megrekedtdm volna. szörnyű,mindenkit ellenségnek érzek
2013. ápr. 15. 23:35
 9/14 A kérdező kommentje:
28F
2013. ápr. 15. 23:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 27 évesen vagyok így. Vagy 60 elutasítás után megbuggyantam. Utálom az embereket, főleg a nőket.
2013. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!