Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most mitévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mitévő legyek? Mert fogalmam sincs!

Figyelt kérdés

van egy srác körülbelül már 1,5 hónapja ismerem

bejelölt facen, nagyon sokat dumalgatunk elég bőbeszédű és azóta már találkoztunk is 3x. általában én írok rá de volt már olyan is egy párszor hogy ő írt, ez természetesen nagyon jól esett és örültem a fejemnek :) az igazság az hogy az első pillanattól kezdve nagyon tetszik nekem és miután megismertem milyen igazából már szinte ott tartok hogy a nap 24 órájában ő jár a fejembe


azonban az utobbi 2-3 hétben megkérdeztem hogy talizunk-e de mindig kifogásai vannak hogy (épp beteg ami igaz ezt 100%ig tudom de akkoris, vagy másnapos lesz vagy valami) aztán mond egy másik időpontot de az sem jó.. nem furcsáltam az elején mert az előző talikra miért jött volna el? és elég jól éreztük magunkat


ma megkérdeztem tőle hogy jó-e neki a holnap? erre azt válaszolta hogy igen , de később meg irta hogy mégsem erre én irtam neki egy egész regént hogyha nem akarja látni a fejemet akkor mondja meg nyiltan és tudom hogy idegesítem már ezzel és hogy énis égőnek érzem már magam ezzel, erre irta hogy nem egyáltalán nem ideghesitem és a legjobb haverjával sem találkozott már 1 hónapja

tudni illik a srác nem a belvátosban lakik viszont én igen ő aasszem sashalmon, na és akkor irta hogy nem tud minden hétköznap bejönni... de most fogalmam sicns h mit higgyek már, szerintetek hagyjam? vagy mi legyen?



2013. jún. 5. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele egy időpontot, ha lehet tervezz egy kicsit előre. Kérd meg, hogy arra a napra semmi mást ne tervezzen. Ha ezek után is lemondaná ott van valami a háttérben.
2013. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!