Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? :oo melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? :oo melyiket válasszam? 2 fiú közül . Mivel van egy nagyon jó fiú barátom, meg egy srácot nem rég ismertem meg és tetszik a többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval van 2 fiú és úgy néz ki hogy tetszenek, az egyik fiú aki a haverom neki tetszem, de én is helyesnek tartom, nem rég ismertem meg egy srácot és ő is ilyen tetszős és nem tudom eldönteni hogy melyiket válasszam mert előbb utóbb döntés kell és hát :S most tegyek tönkre egy barátságot?! vagy ne ? mit csináljak melyiket válasszam? :S

2013. jún. 5. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Mindig válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna nem tetszett volna meg a másik.
2013. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt válaszd amelyik jobban tetszik, mert nem tetszett ugyanannyira mind2
2013. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én 18 éves Fiú vagyok van egy lány barátom 15 éves aki nagyon jó barátom én persze Nagyon szeretem a lányt mindennél fontosabb nekem közöltem is vele hogy szerelmes vagyok belé de ő csak annyit válaszolt h "Tudod az a baj hogy én csak barátomként szeretlek"

Összetörtem de azóta sem tudok úgy nézni rá mint barát.

Minden egyes percnek örülök amit vele tölthetek el és nem fogom fel adni csak így.Ahhoz már túlságosan is szeretem.

Szerintem azt a fiú-t válaszd aki a barátod mert ő közel áll hozzád és ebből egy életre szóló kapcsolatod is lehet ő ha tényleg szeret nem fog át verni nem fog csalódást okozni.


Én még azért remélem h egyszer rá jön a lány hogy én vagyok neki az igazi :)

2013. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy találkozz mindkettővel,és amelyikkel majd jobban érzed magad azt válaszdd, ebből kifolyólag vszeg a jövőben is jól fogod érezni magad mellette. :)
2013. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!