Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? 2 lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jurii666 kérdése:

Melyiket válasszam? 2 lány tetszik

Figyelt kérdés

A:bejövök neki, nem tul szép inkább átlagos, vices, de sajnos nem ismrem túl régóta és nemtudom tudnáme szeretni


B:szebb lánymint az előző, viszont nemtudom, hogy bejövöke neki, nekem nagyon tetszik jobban mint az A . De csendes nyugodt nem mutat felém érdeklődést. Ráadásul a 2 lány nagyon jó barátnő ezért egyesélyes a dolog Fogalmam sincs melyikükkel sincs melyikükkel kapcsolatot. Help


2012. szept. 22. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem.nem a szerint kell választani ahogy mi döntünk.

Hanem úgy,hogy kit szeretsz.

Másrészt meg nem illik csábítani lányokat/férfiakat kapcsolatba,úgy hogy semmit nem érzel iránta,és csak azért mentél bele,hogy legyen kivel szexelni és barátkozni

2012. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Az "A"-ra hajtanék rá első körben, így elismer majd a "B" is. Mikor megdugod az "A"-t, a lányok olyanok hogy megosztják egymás közt, és ilyenkor mehet a "B"-re a téma. Ha ügyes vagy őt is megtudod dugni.
2012. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez necces...szerintem is keress olyat, akivel tutia el tudod képzelni, hogy össze jöjjetek:)
2012. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
B en csakis a B-t valasztanam
2012. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én is a Bt választanám, mert szebb, és beszélgess vele többet, vagy esetleg kérdezd meg, hogy ha tetszik e neked. megéri
2012. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az 5.nél a pont
2012. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
4. dik vagyok. nekem is volt ilyen problemam. de hol laksz? privibe is irhatod
2012. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
csak a 4. vagyok....en Romaniaban lakok maros megyeben. osztalytars vagy azzal a 2 lannyal?
2012. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Béééééééééééééééééééééé
2012. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

2.válaszoló :)

Ez ku.rva jó volt :)

2014. márc. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!