Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítseteeeeeeeeeeeeeeeeek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítseteeeeeeeeeeeeeeeeek! Fiúk! Ti örülnétek egy ajándéknak amit a barátnőitektől kaptok? . Szerintetek egy egyedi maci aminek pólója van és a közös képünk van rajta? Még magam se tudom mit adjak neki, várom az ötleteiteket! ;)

Figyelt kérdés
Mindjárt itt van a nyári szünet és gondoltam hogy aranyos lenne ha adnék neki valamit, ami Rám emlékezteti!
2013. jún. 5. 19:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Sörnyitót gyakran használná, és ha ő adja neki így gyakran emlékeztetné rá. :D Igaz hülyeség, de szerintem a maci nem jó ötlet. Valami szívből jövő, de mégis hasznos ajándék kéne. Bár egyre jobban kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy mi lenne ha egy macit kapnék. De valahogy mégse.
2013. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Barátkozz még a gondolattal, hátha Te is jó ötletnek tartanád ;)
2013. jún. 5. 20:15
 23/33 A kérdező kommentje:
Most már teljesen elbizonytalanodtam, még Ma kell eldöntenem hogy mi legyen....
2013. jún. 5. 20:18
 24/33 anonim ***** válasza:
16 os megint, csak dolgom volt :D Szóval mackó, hát most az hogy milyen legyen a szőrszíne, az már részlet kérdése, szerintem ha van valami "macishop", vagy ilyesmi (mert hát ilyen képnyomtatásos izék azok fotósnál készülnek), azt a macit válaszd, amire először azt mondod "ez az", de ha már gondolkozol, akkor már kicsit más, de a képnyomtatásos a legjobb, mivel az egy örök emlék marad, csak a mackóban :D Szerintem mivel ez jött először, ennek kéne lennie, de aztán cuki legyen :D
2013. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Vadászkés,annak biztos örülne.Vagy sörnyitó,vagy bicska.
2013. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon aranyos vagy!  Remélem örül majd neki! :)
2013. jún. 5. 20:24
 27/33 A kérdező kommentje:

2013. jún. 5. 20:25
 28/33 anonim ***** válasza:
Szerintem kurv@ gáz, hogy macit adsz neki.. Nem látod, hogy hányan szégyen ötletnek találják? Na mindegy, te tudod
2013. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Csak úgy tesz, mint ha örülne. Ott fogja végezni az egyik szekrénye alján.
2013. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
#28 lehetne normálisan is beszélni, attól még mert neked nem tetszik. Egyébként énis valami vadászkésre gondoltam először, de az meg nem elég nőies :D Ha te azt mondod mackó, legyen mackó. Jobb ötletem nekem sincs.
2013. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!