Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítseteeeeeeeeeeeeeeeeek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítseteeeeeeeeeeeeeeeeek! Fiúk! Ti örülnétek egy ajándéknak amit a barátnőitektől kaptok? . Szerintetek egy egyedi maci aminek pólója van és a közös képünk van rajta? Még magam se tudom mit adjak neki, várom az ötleteiteket! ;)

Figyelt kérdés
Mindjárt itt van a nyári szünet és gondoltam hogy aranyos lenne ha adnék neki valamit, ami Rám emlékezteti!
2013. jún. 5. 19:30
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Uhh, hát az ilyen fotós bájdarab cuccoknak egyetlen srác sem örül, max jó pofát vág a kedvedért, de a legtöbb férfi ezt konkrétan kasztrálásnak érzi. Gondolom ilyen 13-16 éves lehetsz, akkor még lehet jó ötletnek tűnik, aztán pár év múlva szerintem már te is falnak mennél egy ilyen közhelyes, haszontalan és giccses ajándéktól.

Valami személyre szólót adj már, ne olyat, amit valami csajos magazinban találtál tippek fantáziátlan idiótáknak rovatban.

Olyat akarsz, ami rád emlékezteti? Adj neki egy használt bugyit, annak legalább hasznát venné. :D Vagy magadat egy szalaggal körbetekerve.

Na jó, ehhez még gondolom akkor fiatalok vagytok. :D A sörnyitó/bicska/öngyújtó sztem sokkal jobb, férfias, hasznos, és belegravíroztathatsz valami számotokra jelentős dolgot, ami nem valami nyálas szöveg azért. Pl. a dátumot, amikor összejöttetek.

2013. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Mit csinálna azzal a macival?

szerintem ez egy nagyon rossz ajándék, de te ismered, ha nincs ötleted vegyél olyan ajándékkötöző szalagot és tekerd körbe magad(meztelen) és lepd meg(csak arra figyelj nehogy haverokat is hozzon haza).

2013. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
és pont az előttem lévő írta ugyanazt...
2013. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!