Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszabadítanátok a váromból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszabadítanátok a váromból?

Figyelt kérdés

Én és a nővérem. Csak mi ketten, lányok vagyunk a szüleinknek. Apánkat nem érdekli, mi van velünk, utál minket. Anyukánk, na ő ezzel ellentétben nagyon rövid pórázon tart minket, nagyon szigorúan nevel. Felnőttünk, egy év múlva én is hivatalosan nagykorú leszek, nővérem már 21 éves, fél éve barátja van. Ő az első. Anyukám természetesen nem tudja elfogadni, ellenzi a kapcsolatot, már a kezdetektől. És most, hogy nővérem már igazán szeretne önállósodni, egy lakás kibérlésére adta a fejét. Itthon áll a bál, anyukám természetesen hallani sem akar róla. Pedig saját keresetből tartaná fenn magát a testvérem.

Én már meg sem merek szólalni, engem még jobban fognak, hiszen én vagyok a kicsi, engem szinte kisgyerekként kezelnek. De néha már én is úgy érzem, hogy még csak egy kislány vagyok. Fiúkkal semmi kapcsolat nincs, csak álmodozom, milyen lehet szerelmesnek lenni.

Mit gondoltok? Mi lesz ennek a vége?


2013. jún. 5. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
majd megyek én a kardommal és kiszabaditalak a toronyszobábol. ;)
2013. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:

A szülőtől való elszakadás az élet egyik legdrámaibb része, akár fiú, akár lány gyerekről van szó. Persze nem mindenhol egyformán nehéz, meg minden eset egyedi is. De ez egy hosszabb folyamat ami a kamaszkortól kezdődik és általában 18-24 éves kora körül mindenki átesik. Na most volt "szerencsém" ismerni olyanokat akiknek nem jött össze még 30-40 évesen sem. Elég rosszul jártak szegények ...

Vége majd akkor lesz, ha választás elé állítanak és te választani fogsz.

2013. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg hát
2013. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül úgyis el kell,hogy engedjenek.
2013. jún. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!