Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Most lesz 18 an a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Most lesz 18 an a szulinapom. Nem akarom hogy vegyen barmit is nekem. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Ha vesz valamit a baratom az nem kis dolog lesz biztosan.Azt is kinezem hogy laptopot vagy tabot venne nekem vagy telefont...en viszont nem szeretnem mert utana rosszul erzem majd magam meg ha veszekedunk nem akarom hogy a fejemhez vagja ezt...

2 honapja lassan hogy egyutt vagyunk.

17/l


2013. jún. 6. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondd el neki,bár kétlem,hogy meg lehetne győzni :)

Amúgy ne félj,hogy a fejedhez vágja,ha viszont megteszi,akkor többé ne használd azt,mert abból legalább megpróbálhatná belátni,hogy undorító dolog ez.

Én is utálom és sohasem tenném.

2013. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megakadályozni nem tudod,ha adja akkor meg illik elfogadni.Annyit tehetsz,hogy megkéred,hogy inkább vegyen például 18 szál rózsát vagy akármit ami nem túl drága mert Te nagyon örülnél neki.
2013. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ivilicious ***** válasza:
azilyen pasiakt nem lehet meggyőzni, hidd el :) minnél jobban mondod,h nem, annál jobban fogja rádtukmálni.
2013. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!