Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már nem bírom tovább! Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki állandóan piszkál, pedig nem is szólok hozzá. Ne úgy képzeljetek el, mint valami szerencsétlent, akit senki nem szeret. Mindenkivel jóban vagyok, de most már idegesen járok suliba, hogy ez a paraszt terrorizálni fog. Visszaszólok neki, de nem érdekli. Csapkod, ütöget, rugdos. A másik pillanatban meg nyalizik... Miért csinálja ezt? Mit csináljak? Nem szólok tanárnak, mert ő csak azt mondja, hogy "jajj, bírd ki ezt a pár napot!" de én nem bírom... :( Ő fiú, én lány...
2013. jún. 4. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
adj neki két máriás pofont minden egyes alkalommal, majd abbahagyja
2013. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert tetszel neki. A fiúk gyökerek és éretlenek és ezzel fejezik ki még felnőtt korban is :D higgy nekem :D
2013. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ököllel bevered az arcát. Vagy neked esik és történik valami az ügyben végre, vagy bedobja a törölközőt.
2013. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok, mivel órán cseszeget... A tanár nem veszi észre, hogy a gyerek elmond mindennek -.-" De ha én lekevernék egyet, tutira észre venné, és én kapnék...
2013. jún. 4. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor ne órán pofozd fel
2013. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2. de én ezt már nem bírom. Nem hiszem hogy tetszem neki, mindig azt mondja, hogy ocsmány vagyok.
2013. jún. 4. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön az mindig beválik(persze nem órán hanem szünetben)
2013. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én órán is pofán csaptam volna. Nem nagyon izgat egy figyelmeztetés, de nehogy már ilyen kis gyökerek velem szórakozzanak. Én a helyedben órán is lekevernék egyet neki.
2013. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!