Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így nem is lesz pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nem is lesz pasim?

Figyelt kérdés

Mások által okosnak, kedvesnek, humorosnak és szépnek mondott lány vagyok, viszont van rajtam 10-15 kg felesleg. Igyekszem az alakomnak megfelelően, igényesen és ízlésesen öltözni, foglalkozom magammal, ápolom a bőröm, hajam, fogaim. Persze fogyókúrázok, adtam is már le pár kilót, de időbe telik a dolog, a pajzsmirigyem eléggé hátráltatja a dolgot. Eddig csak egy barátom volt, valahogy nem érdeklődnek a srácok, inkább csak haverilag. Amíg nem fogyok le, nem is fogok senkinek tetszeni?

19l


2013. jún. 6. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavar ha kövér egy lány.
2013. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10-15 kiló nem vészes. Az egyáltalán nem okoz gondot a pasikeresésben :) Sokkal több plusszal rendelkező nőknek is van pasija. 23/F
2013. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mások által? Anyukád és a rokonok véleménye nem kompetens :)
2013. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen biztosra mondom, hogy ha nem érdeklődnek irántad, az nem a súlyfelesleg miatt van!:) Egyáltalán nem mérvadó. A kisugárzásodban lehet valami. Én nem mondom magamról, hogy gyönyörűséges vagyok, de tisztában vagyok vele, hogy pl szép az arcom, de azzal is, hogy alacsony vagyok. Viszont általában a pasikat nem érdeklem komolyabban, engem viszont nem érdekelnek akik kalandot keresnek. Egy éve van barátom, aki az első pasi az életemben minden szempontból ,de nem bánom, azt se bánnám, ha az utolsó lenne.

Szóval szerintem egyrészt felejtsd el, hogy a külsőd bármit befolyásol, mert nem. Aki beléd szeret majd, az nem ezért fog.

Másrészt inkább várj kicsit, míg valaki különlegessel találkozol, minthogy tobzódjanak az idétlen farkak körülötted. :)


21/L

2013. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na igen, engem sem ostromolnak a férfiak, de valahol örülök is neki, így is megtaláltam azt, akit egy életen át szeretni tudnék, és nem kellett nagyon szelektálnom. Ne ess kétségbe, még fiatal vagy, egyrészt le is lehet fogyni, másrészt anélkül is összejöhet a nagy Ő, ha a jellemed tényleg olyan, ahogy leírtad, és legalább nem csak "arra" fogsz kelleni a férfiaknak.
2013. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is csak a legjóképűbb srácokat veszed észre, akkor valóban elképzelhető, h nem lesz pasid. Ha változtatsz ezen, akkor 150 kilósan is lehet.
2013. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. :)


Kedves 82%-os. Persze, a szüleim és a családom véleménye nem kompetens, nekik biztosan 5x ekkora felesleggel, rondább arccal is szép lennék, bár az az igazság, sosem mondják, nem téma ez nálunk. Inkább idegenek, új ismerősök véleménye ez, valamint a fiú barátaim (belőlük nagyon sok van) mondják, hogy basszus, de szép vagy, miért nincs már pasid? Lehet egyébként azzal van baj, hogy iszonyatosan önbizalomhiányos vagyok, régebben rengeteget bántottak a súlyomért (akkoriban 5-10 kg-mal több voltam, alacsonyabb is, és tudom, hogy sokkal formásabb, csinosabb vagyok, mint akkor, homokóra alakom van, ami jó, de ez bennem maradt). Persze, nekem sem kell, hogy körbeugráljon vagy 10 pasi, de egy tisztességes, jóravaló és szerethető srác már igazán megtalálhatna :) Az előző barátom is egy nagy csalódás volt, 2 hónapig sem voltunk együtt, nem is ismertük egymást, inkább a szexről szólt, de erre csak utólag jöttem rá.

2013. jún. 6. 10:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Én így látatlanban lefeküdnék veled, és ez a tábor elég széles. Nincsenek annyian viszont még mindig sokan vannak akik járnának is veled. Ezeket az embereket meg kell találni. Ezeken belül létezik pár ember akiknek te egy istennő vagy és a fél karjukat is odaadnák érted.


Namost a partner színvonala pár szerencsés helyzettől eltekintve fordított ütemben változik, és valószínű hogy neked már nem lenne sok tetsző ember a járásra hajlandók közt. De mindig akad kivétel és nincs az az undorító ocsmány nő aki ne találna fiút magának.


A súlyodat pedig sporttal add le. A fogyókúrától nem lesz jó alakod! A szép anatómiát súlytól függetlenül a sport és a mozgás adja.

26F

2013. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sztem tetszenél annyira hogy ne csak dugni akarjak, tuti, szeretem a ducikat is

f19

2013. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden válaszolónak igaza van!!! Ne csüggedj el! ha van facebookod beszéljünk..: [link]

amint láthatod nemvagyok a legcsúnyább ésmég barátnőm sem volt... Énis abba tartozok, hogy rossz a stílusom,, hidd el ha segítek jobb lesz!!! A súllyal ne foglalkozz mert nem a test hanem külsőben max az arc ami befolyásol egy fiút,, nameg az igazi fiúkat a mell is! :) irj facebookon, jelölj meg, és lehet hogy még te is tudnál nekem segíteni.......

2013. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!