Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem önmagam, és ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem önmagam, és ezen változtatni próbálok, több-kevesebb sikerrel! Sokáig tart, addig ne is reménykedjek hogy lesz pasim?

Figyelt kérdés
Aki így fogadna el.. Ahogy vagyok most.
2012. jan. 12. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bővebben?

Mi nem tetszik magadon és miért?

2012. jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fotó,vagy magadról valami?
2012. jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi nem tetszik magadon?
2012. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért, mit érzel problémásnak önmagaddal kapcsolatban?
2012. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát, a külsőm ok kb, nem azzal van baj. Régebben nagyon csúnyának láttam magam, és ez az önkép él bennem továbbra is. Abban az időszakban kb mindenkit elüldöztem magam mellől. Most nehéz átállni.
2012. jan. 12. 00:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Na ezzel se lettem okosabb...

biztos van olyan, aki úgy fogad el ahogy vagy. Bár ha elüldözöl mindenkit, akkor nem sok esély van rá.

2012. jan. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hat majd jon valaki es kiolvaszt. Vagy eluldozod oket a viselkedeseddel?
2012. jan. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De, reménykedhetsz.
2012. jan. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az attól függ, fiú vagy?
2012. jan. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés és dícséretes, hogy változtatni szeretnél, hisz nem érzed jól magad a bőrödben.

Én is voltam így, meg ezen az időszakon szerintem mindenki átesik.

Meglátszik egy emberen, hogy mennyire fogadja el önmagát, hogy mennyire van kibékülve magával, de hogy fogsz e társat találni ezalatt az idő alatt, azt senki sem tudja, majd kiderül. :P

Szerintem ne görcsölj a párkeresésen, akkor jön magától úgyis, akinek jönnie kell. :)

2012. jan. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!