Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiatalokat szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiatalokat szeretnék megkérdezni: elmondtad valakinek, hogy meleg vagy? Hogyan? Kinek?

Figyelt kérdés
Már nagyon zavar, hogy nem tudok senkivel sem őszintén beszélni, és nem tudom senkinek sem elmondani : xy milyen szexi srác...

2013. jún. 6. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rólam két barátomon kívül senki nem tudja. Még a szüleimnek sem mondtam el. Ha van kedved beszélgetni vkivel, akkor írj nyugodtan.
2013. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan leszbikus vagyok, ezt szerintem kissé könnyebb kezelni, mintha meleg srác lennék :)

Én viccesen adtam elő Fathernak :D Épp a munkahelyére mentem be, és megkérdeztem, hogy emlékszik-e az XY-ra, akivel együtt lakom? Mondta, hogy igen.

Én meg mondtam, hogy : nah, hát Ő nem csak a barátom, és nem csak úgy együtt lakunk :D

Megemésztette :D

Mivel ismertem a családom, tudtam, hogy a többiek is kb egy nap alatt megtudják a "pletykát", szóval ezzel le is tudtam a dolgot :D

Ezen kívül még 2 nagyon jó barátom van, és ennyi :) Nekik csak simán elmondtam :)


28/L

2013. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még a gimiben mondtam el a baráti társaságunknak, azóta csak pár csoporttársamnak az egyetemen. Utóbbiak eléggé ledöbbentek, mivel aktívan sportolok, normális férfiként viselkedek (értsd:hiányoznak a sztereotíp b*zis beütések). Gondot soha nem csinált belőle senki, ugyanúgy megbeszéljük az én személyes dolgaimat is (beleértve a szexuális életemet,egymás előtt nem játsszuk meg a prűdet) szóval szerencsém van az ismerőseimmel.


21/F

2013. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 FDra ***** válasza:
100%

Rólam kb. mindenki tudja, hogy mi a helyzet: a középiskolában, most az egyetemen is... sosem csináltam belőle titkot, ha valaki megkérdezte, mi a helyzet a szerelmi/szexuális életemmel, őszintén válaszoltam.

Nálam is eléggé sokan meglepődtek, mert nem vagyok valami lányos, ami megfelelne a heterók által képzelt sztereotípiáknak, de hát ez van :D Felfogták, és mindenki így, ezzel együtt szeret... a legjobb 7 barátom közül az egyetemen 5 fiú, és le se szarják, hogy nekem más a vonzódásom, mint nekik... szóval tényleg, ha valaki a barátod, az ezzel együtt fog elfogadni. Az embert fogják benned látni, nem a szexualitásodat.


19/F

2013. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek FDrával, ha valaki a barátod, az a személyiséged miatt kedvel téged, nem pedig a szexuális hovatartozásod izgatja.

Annyit kiegészítésképpen, hogy nem minden fiú kezeli először jól a dolgot, nekem pont a legjobb barátom volt az, aki egyből rákérdezett, hogy akkor én most azért vagyok vele ennyire jóban, mert vonzódom hozzá? Ilyen és hasonló kérdéseket kaphatsz, türelmesen mond el nekik, hogy nem srácok, nem vagytok az eseteim, ne ragozd túl, tudod mit mondanak a ló másik oldaláról (ha mégis tetszene valamelyikük, az elég kellemetlen, mégis fontos, hogy ne próbálkozz be, és ne is éreztesd vele, elismerem nehéz, de nem éri meg a kockázatot, ráadásul lesz még elég srác, akiket vonzónak fogsz találni). A lányok általában gond nélkül fogadják a hírt, viszont az ő viselkedésük tapasztalataim szerint hajlamos arra tendálni, hogy Téged is lányként kezeljenek, amit viszont nem szabad hagyni. Jópár példa van arra, amikor a szegény kis meleg srácot a csajok a szárnyaik alá veszik, bátorítják, elmennek vele bulizni, de eközben megölik benne a "férfit". Tudatosítani kell bennük, ha maguktól nem jönnének rá, hogy a homoszexuális férfiak nem olyan nők, akik pénisszel születtek (tudom, viccesen hangzik, de sokan keverik a transz-,homo- és egyéb, nem heteroszexuális magatartásokat), hanem lelkileg is ép és egész hímnemű emberek.


21/F

2013. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, ezt lassan meg lehet/kell szokni ! Én lassan 40 éves vagyok, és meleg, de sokszor, aki tetszik, azzal sem merek róla nyíltan beszélni ! Mert a munkahelyet jobban féltem, ez van sajnos !
2013. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Annak mondd el először, akiben a legjobban megbízol és legkevésbé várnád, hogy berágjon tőle (általában a legjobb barát) persze ha az illető homofób vagy félsz hogy elveszíted lassan adagold be neki előbb olyannak mondd el aki valószínüleg könnyen elfogadja (tipp: a lányok jobban elfogadják a dolgot, de meglepő módon a homofób srácok is megtudják szokni mint pl. az én egyik legjobb barátom)
2013. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én csak 2 barátomnak mondtam el...ha gondolod nyugodtan írj :) 15/F/m
2013. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a barátaimnak mondtam el, bár még nem mindnek. Fiúk, lányok vegyesen. Valaki alig akarta elhinni, valaki fél perc alatt továbblendült a dolgon. Negatív tapasztalatom végül is nem nagyon van. Egy embert bántam meg, mert ő csak szórakozik rajta, bár minden máson is. Vele nem is nagyon tartom a kapcsolatot.
2013. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
nekem elmondta a legjobb baratom, lany vagyok :) egyik este, kutyasetaltatas kozben elmondta, es ki is beszeltunk mindenkit aki tetszett neki:D nagyon imadom, mar 9 eve legjobb baratok vagyunk:) jaa es mikor elmondta az olyan 8.ba volt
2013. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!