Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt tolószékes fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt tolószékes fiatal meleg srácok?

Figyelt kérdés

Igen, sokan azért mert valakinek van valami hátránya nem kell szegény srác, nekem írhatnak fiatal tolószékes meleg srácok, szerintem sokkal jobb emberek mint az "átlag" meleg, de ki tudja...

Örömmel ismernék meg egy ilyen srácot!



2013. jún. 5. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
:D
2013. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Pityuci XDDD
2013. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%
Szegények..., többszörösen hátrányos helyzetűek.
2013. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
cigány ne legyen?
2013. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ilyen a világon nincsen :D
2013. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva már a múltkor meg akartam kérdezni, de most szántam rá magam :P

Tudom hogy úgyis távol lakik itt mindenki tőlem, de csak megismernék egy ilyen srácot!

2013. jún. 5. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy mozgássérült valaki, még nem lesz se jobb, se rosszabb ember a többinél. Az alaptermészetén múlik, milyen ember, és az is, hogy hogyan kezeli a hátrányát, betegségét.


Attól, hogy egy székben ülsz, válhatsz erősebbé, kitartóbbá, bölcsebbé éppúgy, mint keserűvé, kényelmessé, siránkozóvá, depresszióssá. A kerekesszék ugyanolyan életfeladat, mint bármi más nehézség: jellem kell hozzá, hogy felülemelkedjél rajta.


A szexualitáshoz és normális emberi kapcsolatok kiépítéséhez is is jellem kell, de ez egészséges embernek éppúgy sajátja lehet, mint a hátránnyal élőnek.


Egyszóval, barátkozz mozgássérültekkel, igen, mert jó barátra lelhetsz köztük is. De ne várj tőlük többet, mint másoktól, tekints rájuk ugyanolyan emberként, mint bárki másra! Ne légy diszkriminatív, ne feledd, a pozitív diszkrimináció is megkülönböztetés!

2013. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Lelki problémás sráccal nem akarsz ismerkedni? Ahogy te most ezt a kérdést feltetted, én is gondoltam már rá, hogy felteszek egy ilyen kérdést, csak lelki problémásat, nem testit.
2013. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ajánlanék neked egy filmet,a címe Morgan (2012). Nagyon aranyos film egy meleg,tolószékes srácról,tetszeni fog:)
2013. júl. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!