Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék?

Figyelt kérdés

Még novemberben jött egy új fiú az osztályba. Eddig semmi különösebbet nem vettem észre rajta meg semmi. Nagyon jó teste van, mert sportoló, de eddig ez sem hozott lázba, mivel eléggé hülyének állította be magát. Viszont tegnap az osztálykiránduláson megismertem egy teljesen másik énjét, hogy tud komoly is lenni. És tegnap óta csak ő jár a fejemben. Remélem, hogy hamar kimegy onnan, mivel 1 hét és ballagás és megőrülnék ha mondjuk beleszeretnék és ezután nem láthatom, max. egyszer-kétszer nyáron.

Szerintetek ez csak fellángolás ugye?

15/L


2013. jún. 6. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit írtál inkább közös szimpátia és tetszik a teste, ennyi
2013. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem. :)
2013. jún. 6. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ennyitől is lehetsz terhes!
2013. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez hogy jön ide? Szexről szó sem volt... -_- Bírom, hogy 15 éves vagyok, "kedvelek" egy fiút és akkor egyből lefekszek vele- az emberek szerint.

Csak úgy szólok, hogy nem áll szándékomban szexelni, csak azért hogy "menő" legyek. :')

2013. jún. 6. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah bocs. A szokás hatalma xD
2013. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mind1. Nem lepődtem meg...
2013. jún. 6. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!