Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém a lakótársam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a lakótársam? (leszbi kérdés)

Figyelt kérdés

Együtt lakom egy csajjal szeptember óta, jól kijövünk, de nagyon hülyén viselkedik mostanában. Persze nem tudhatjátok jobban ti sem, hogy mi ez, de azért leírom, hátha volt már valaki hasonló helyzetben..


Szóval mindig leselkedik utánam, féltékenykedik a barátaimra, de főleg ha pasival randizom, beszól neki, csinálja a balhét. Megrögzötten rám van kattanva már, hisztizik, ha nem érek rá épp vele beszélgetni, akkor besértődik. Mindig elmondja mindennek a barátnőimet, hogy szerinte mindenki hülye, aki körülöttem van, csak ő nem. Ez még utalhatna arra, hogy csak szimplán ilyen kisajátítós típus, de közben meg olyanokat csinál, hogy velem akar aludni olyan béna indokokkal, hogy ő most rosszkedvű, meg nem érzi jól magát és mikor megengedtem neki 2-szer, akkor is úgy akart aludni, hogy a feje a mellemen van, rámfekszik, meg ilyenek, pedig az én szobámban van a nagy franciaágy, ami alapján simán elférnénk. Már olyanokra gondolok, hogy lehet, hogy szerelmes belém vagy én nem tudom. Nincs pasija sosem, pedig nem csúnya. Szerintetek ezek alapján igazam lehet?

21/L



2013. jún. 6. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van benne valami.


Szerintem kérdezz rá őszintén, hogy miért viselkedik így. De ne legyél bántó, lássa, hogy csak érteni szeretnéd az okát és elmondhatja neked.

2013. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de elég éretlenül kezeli a dolgot.
2013. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ő is bántó, mert állandóan besértődik a semmin és én érzem magam hülyén. Ezt már akkor is csinálta, mikor alig pár hónapja laktunk együtt, csak annyi történik, hogy egy percre nem vele vagyok elfoglalva és bezárkózik a szobájába duzzogni.

Meg én nem vagyok ez az érintkezős típus, de már fullasztó, hogy mindig fogdos. Olyan is volt, hogy egyszál melltartóban, meg bugyiban voltam a szobában átöltözés előtt és akkor jött be beszélni valamiről, meg ölelgetni akart, ez meg nem érintett valami jól. Rákérdeztem már sokszor, hogy miért viselkedik így, de nem mond semmit.

2013. jún. 6. 19:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Mármint nem úgy akart ölelgetni, hogy "na most jól megfogdoslak", csak mint valami 13 éves kislány, de azért mégse akkor jön rám az ölelkezhetnék valakivel, mikor nincs rajta szinte semmi.
2013. jún. 6. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Tuti, osztályba is volt egy ilyen sztori, pont így viselkedett a lány
2013. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha azzal próbálkoznál, hogy el fogsz költözni, ha ezt így folytatja, mert te nem tudsz így élni? Azt nyilván nem mondhatod, hogy teszel róla, hogy ő költözzön el, mert azért nem bántalmaz, rabol ki, vagy hasonló (szerencsére)...

A másik, hogy kérdezz rá nyugodtan, hogy ez miért van így, mert ez már túl megy még a baráti kapcsolaton is. És ilyeneket az szokott csinálni, aki szerelmes a másikba. Aztán meglátod hogyan reagál.

2013. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vonzódik Hozzád, vagy már szerelmes!

100%. Ismerős a szituáció :)


Menekülj, mert az ilyen típusú ember ki akar sajátítani, és mindenkitől el akar tiltani!

2013. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az őrült jutott eszembe.

2013. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!