Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány 10-15 percekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány 10-15 percekig nem válaszol az üzeneteimre, akkor sz@rik rám?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Vagy tényleg sz@rik. Esetleg.


De ez csak egy verzió a millióból, ami miatt nem válaszol valaki.

2013. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

mondjuk más dolga van,nem tudja hogy mit írjon,filmet néz,hiába van bejelentkezve elmegy a boltba stb de nem akar arra az időre kijelentkezni,nem jelzi neki hogy írtál,szimplán később akar írni valami miatt de elfelejt,a facebook nem küldi amit ír,sz@rik rád

kismillió oka lehet

2013. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
persze rögtön.... lehet ezer oka rá. pl zuhanyzik, avcsizik, telefonál, beszél a családdal vagy akivel lakik. stb stb. Millió oka lehet. Ha órákig nem válaszol de látod hogy net közelben van akkor kezdj el aggódni.
2013. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Beszélgetés közben értem..

Először még ír egyből,aztán mintha csak úgy válaszolgatna..

miért nem mondja akkor,hogy nincs kedve velem beszélgetni?

2013. jún. 6. 20:17
 5/15 anonim válasza:
Nembiztos :), Nálam is sokszor van hogy mást csinálok (tanulok, takarítok, főzök stb.) és csak néha nézek rá hogy írtak-e és akkor válaszolok majd megint visszatérek a tevékenységemhez. A barátom is megőrül tőle néha :D de nagyon szeretem és nem szarok rá :) 18/L
2013. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Brit tudosók be is bizonyították. Ha az illető 8,56 minutum elteltével sem válaszol, akkor nem érdekli őt a kezdeményező.
2013. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem feltétlen
2013. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10-15'-ig? Lehet, hogy nem rád, de... :)
2013. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fiúk, ne legyetek már ennyire hisztisek!

Barátom is besértődött, mert nem válaszoltam rögtön az üzenetére, hiába próbáltam mondani, hogy telón nagyon lassan megy, nem akarta megérteni...kedves kérdező, millió oka lehet a lánynak arra, amiért nem válaszol azonnal, nem kell rögtön a legrosszabbat gondolni, és rögtön besértődni.-.-

2013. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Most nem kell gúnyolódni...

Én még abban a percben válaszolok neki,mikor ír...

Ha érdekel vki,akkor nem váratom..

Meg rendszeresen ilyen,az biztos nem véletlen.

meg is mondhatná,h nem érdeklem,azt nem értem miért hagyja,h reménykedjek.

2013. jún. 6. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!