Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 feletti fiúk! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti fiúk! Nektek tényleg mindegy, hogy milyen stílusban öltözködik a lány, csak legyen igényes, ízléses, tiszta?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 22:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kb.
2013. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezért így nem mondanám, hogy mindegy a stílusa.
2013. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 The Other ***** válasza:

Azért a "mindegy" tényleg elég tág jelentésű, de ha nem a szélsőségeket érted ezalatt (ld. gimis irányzatok), akkor valóban nincs gáz.

Viszont ne legyen "vénasszonyos" se.

2013. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azért nem teljesen mindegy, de nem ez a legfontosabb dolog.
2013. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor melyik az a konkrét stílus számotokra (nyilván egyéni), ami már nem fér bele? Csak kíváncsiság, tudom, mindenkinek más :)
2013. jún. 6. 22:52
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem! Ízlésesen öltözködjön, legyen stílusa, semmiképp ne legyen rózsaszín barbilány.
2013. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az ízlésest és igényest én is említettem, nyilván ebbe nem férnek bele a közönséges darabok. :)
2013. jún. 6. 22:53
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira mindegy. Nem élem az ilyen bohóckodós piros pettyes szoknya acélbetétes bakancs idiótaságot.

Egy huszonéves nő öltözködjön igényesen, nálam ez sportosan elegánsat takar. Hétvégén persze alap lehet a melegítő, meg mackónadrág, de hét közben azért ne úgy menjen az utcán, mint egy retardált kamaszlány :D A lényeg a kérdésben, igényes, ízléses, alkalomhoz illő és tiszta.

2013. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 The Other ***** válasza:

Inkább azt mondd, hogy neked milyen stílusod van, és arról fejtjük ki a véleményünket.

Amúgy ami nem jön be: emó, az a hülye bili sapka, 3+ színű haj, varjú, acélbetkós, szakadt gatya, prostis, plázap*csa (túl sok rózsaszín, túl sok smink, mindenhol feszülős)... Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2013. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Vegyes nagyon a stílusom, igazából kedvem szerint öltözködöm. Az alap mindig ugyanaz, passzos pamutszoknya vagy farmernadrág, igazából a felsőket és a cipőt válogatom. Ha olyan a kedvem, akkor inkább a nőies vonalat képviselem, passzos trikók, csipke, blézer, magassarkú, szandi vagy balerina, ékszernek fehérarany nyaklánc, fülbevaló és gyűrű. Viszont néha kissé elmegyek erre a vagányabb, rockosabb stílus felé, a passzos szoknya vagy farmer megmarad, de bőrdzsekit vagy farmerdzsekit, lazább pólókat (rengeteg fajtát, például szegecselt vállút, de van egy tigrisfejes, egy Kiss-es és egy Jack Danielses is, hogy konkrét legyek), cipőnek pedig mondjuk vászoncipőt és ráadásként bizsut párosítok hozzá. Anyu szerint nőies vagyok, de vagány, én pedig nagyon furcsállom, hogy mindkét stílusban ilyen jól érzem magam, mindkettő én vagyok... mondjuk az zavar, hogy egyfajta dolognál nem tudok megmaradni.
2013. jún. 6. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!