Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetünk barátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetünk barátok?

Figyelt kérdés

Voltam nyáron fesztiválon, ahol a társaságban volt 1-2 új arc, közülük az egyik sráccal az első pillanattól nagyon jóban lettünk, kb olyan érzés volt, mintha már ezer éve ismerném, és bármit mondott magáról, mintha csak én mondtam volna magamról... Ilyen emberrel még soha nem találkoztam, tényleg rengeteg a hasonlóság, és azon túl hogy jókat buliztunk együtt, elég sokat beszélgettünk is, olyan dolgokról, amiket kb a legbizalmasabb barátaimnak se mondok el.

Néhány este egy sátorban aludtunk, nem csináltunk semmit, csak néha megölelt.

Egyébként más tetszik neki, nekem pedig van barátom, így fel se merült bennem semilyen szerelmi vonatkozása a dolognak, csak most utólag gondolkoztam rajta kicsit. Az biztos, hogy nekem nem tetszik, de elképzelhető, hogy talán ő akarhat valamit? Nagyjából végig együtt voltunk, és hát nem tudom... Már egy csomó programot megbeszéltünk, szóval kb elkerülhetetlen, hogy találkozzunk, de ha ez rossz ötlet, akkor még az elején kéne megszakítani vele a kapcsolatot. Na meg a barátom se igazán szereti ha más srácokkal vagyok, emiatt se tudom, hogy hogy legyen... viszont ez a srác pont az olyan programokra jönne el velem, amikre a barátom soha, vagy csak nagyon duzzogva.

Mit gondoltok?


2012. júl. 9. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt nem olvasom el, mert nem érdekel.

De ha idegenek tanácsa kell, akkor nem fog működni.

2012. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!