Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék kevésbé irigy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék kevésbé irigy lánytársaimra? L

Figyelt kérdés

Annyi gyönyörű lány van a suliban, angyalarcúak, az alakjuk nagyon szexi! Folyton irigykedem a folyosón. Nekem az arcom inkább különleges, nem szép. Ugye vannak arcok, amiket mindenki szépnek, bájosnak tart. De nekem nagy a szám és a szemeim is, ezért elég furcsán nézek ki. Van, aki szépnek tart, de ez ritka.

Az alakomért tudok tenni, de az arcomon csak plasztikával tudnék változtatni. :/

Hogyan tudnám elfogadni magamat, hogy ne irigykedjek másokra?

Veletek volt már ilyen, hogy úgy éreztétek, mindenki szebb nálatok?

17L


2013. jún. 6. 23:30
 1/8 anonim válasza:
szerintem egy pasi segítene az önbizalomhiányodban. :)
2013. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez hülyeség.. ne akarj plasztikáztatni :)

a szépség relatív :)

tőlem rengeteg szebb lány van de engem nem zavar.

2013. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ivan Iljics ***** válasza:

Igen, ezt úgy hívják: kamaszkor. Ez az idő arról szól hogy elfogadd magad.


Így vagy úgy de a többségnek sikerül.

Gondolj bele, senki más nem olyan mint Te. Egyedüli, utolérhetetlen, különleges.


Esetleg sokszorosan leutánzott, de sohasem lemásolt!

2013. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kettő pasi még többet...;)
2013. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Különleges? Szép lány sok van, különleges kevés. :) Küldesz magadról képet? F/19
2013. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ó, én is hányszor kívántam már szebb arcot, pedig 22 évesen nem vagyok már tini :D Még most sem látom szépnek magam, de már csúnyának sem, mint régen. Elég távol áll az arcom attól, amit én szépnek találok más nőkön.

De meg fogod találni azt a fiút, aki úgy fog szeretni, ahogy vagy. Páromnak gyönyörű vagyok, ami elég önbizalomnövelő volt a számomra. Biztos vannak olyan dolgok, amik szépek a testeden vagy az arcodon, próbáld meg azokat kiemelni, arra gondolni, hogy azok milyen jól néznek ki.

Egy idő után az ember megtanulja elfogadni magát, főleg, ha van valaki, akinek úgy vagy szép, ahogy vagy :)

2013. jún. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel, eléggé önbizalom-hiányos is vagyok, pedig külsőre nincs velem semmi baj, csak az h mindig másokhoz hasonlítom magam, a lényeg,h magadra koncentrálj, ha te elfogadod magad, akk mások is szépnek és magabiztosnak látnak majd
2013. jún. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkabb menj pszihciaterhez, mert valami bajod van odafenn.
2013. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!