Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a fiúk, akik utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk, akik utána kiabálnak vagy fütyülnek a lányoknak, szoktak találni barátnőt, vagy nagy többségben szüzek?

Figyelt kérdés

Annyira gyerekesek...Tesiórán futottam a jobb jegyért, és a pálya szélén megjelent egy csoport fiú, hogy "szia cica, jó a csöcsöd" "minek futsz el tőlem?" "hú de jó a segged!"

Nem pakolok ki semmit amúgy, egy nyakánál kivágott póló és hosszú melegítőnadrág volt rajtam, szóval nem lehetek én a hibás. >.>


Suliban még nem is annyira nagy dolog, de ha az utcán történne, és nem lenne más körülöttünk, nagyon félnék :((


17/L


2013. jún. 7. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Pont,hogy ezek a bunkó primitív kulturálatlan fiúcskák találnak barátnőt.
2013. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1. Azt a r*hadt...Pedig pont ez az a típus, akiben a legnehezebben lehet megbízni, elhinni, hogy nem csak szórakozik...
2013. jún. 7. 10:06
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Pedig így van.Sok lányt vonz ez a rosszfius "báj"

Ráadásul nekik van bátorságuk oda menni a csajokhoz így persze,hogy velük fognak járni.

Nagyon sok átlagos srác aki normális nem mer kezdeményezni.

2013. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Tudod Kérdező, pont azért, mert a többi típus nem számít férfinak a szemetekben.
2013. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4. "Szemetekben"

Ne általánosíts!

Nekem egyáltalán nem tetszenek az ilyenek, mert rögtön átfut az agyamon, hogy ha úgy van, ezek meg is erőszakolnának vagy kezet emelnének rám, ha valami nem tetszik...

2013. jún. 7. 10:11
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Nah végre egy kérdező aki szintén nem szereti az általánosítást :)Pacsit


Nem kell velük foglalkozni.Ilyen bunkók.Nem lehet ezzel mit kezdeni.

2013. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Nézd, én az eddigi tapasztalataimból indulok ki. Én sosem fütyölök, szólok be lányoknak, mégsem volt eddig túl sok sikerem. Jobbára keresztülnéznek rajtam férfiként.
2013. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező totál igazad van. Ezek bunkó állatok, nem kell velük foglalkozni.

71%-os gondolom te ismered személyesen a kérdezőt, meg minden nőt, hogy így tudod kinek mi a férfi.

2013. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
bocs, elírtam, 72%-os. És nem hiszem, hogy amiatt néznek rajtad keresztül, mert nem vagy bunkó. Inkább azért, mert nincs amiért észrevegyenek.
2013. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Van csajuk, de abban is biztos lehetsz, hogy nem ilyen beszólásokkal hódították meg. Többnyire csak társaságban ilyen nagy a pofájuk. Lehet, hogy a kedves, rendes fiú is fütyülget, amikor épp a haverjaival van.
2013. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!