Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a szeretőmbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe?

Figyelt kérdés
Megőrülök. 2 gyerekes családanya vagyok. Egy éve van szeretőm-a férjem nem szexel velem-és pár hete ráeszméltem, hogy szerelmes lettem. Már nem a szexet várom, hanem Őt, a pillantását, az ölelését, a szavait. Ha két napig nem beszélünk, félőrült vagyok. Nem tudok rendesen koncentrálni, a háztartási teendőimet elhanyagolom, a gyerekekkel mikor játszom, nem tudom átadni magam, mert Ő jár a fejemben. Borzasztó. Még sosem voltam szerelmes, és nem számítottam rá, hogy valaha leszek, nem tudtam, hogy ennek ilyen ereje van. Szakítottam már párszor, de Ő mindig visszatalált hozzám. Végleg lezárnám a kapcsolatot, de ott motoszkál bennem, hogy mi van, ha ő az igazi és elveszítem... Tudom, mit gondoltok, én sem lennék jó véleménnyel magamról. Mit tegyek? (Sejtem, hogy nem fogjátok megoldani az életemet, csak beszélgetni szeretnék erről az érzelmi viharról ami bennem dúl.)

2013. jún. 7. 11:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Ne szakítsd meg vele a kapcsolatot, a szerelem csodálatos dolog. :) Ha elveszíted őt, nagyon fog fájni a hiánya.
2013. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 ivilicious ***** válasza:
57%
Szerintem ő az igazi..ha mindig visszatalál..viszont a gyerekeket kicsit sajnálom. de megértem,h inkább kerestél egy szeretőt, minthogy kibírd szex nélkül kitudja meddig.
2013. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is ő az igazi számodra,ha így elfogad,és így is visszatalál hozzád,hogy tudja feleség és anya vagy.
2013. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Sosem voltál szerelmes? Ezek szerint a férjedhez nem szerelemből mentél hozzá? A szeretődnek van párkapcsolata? Eltudná az életét képzelni veled? Sok mindent kell mérlegelned. Elsősorban azt, hogy a férjeddel még lehet -e esély normális, közös életre, meg lehet -e javítani? Tudom, ebben az állapotban nehéz ezt átgondolni, mert valószínűleg most nem is küzdesz ezért. De próbálj meg egy kicsit a jövőbe nézni, képzel magad elé, hogy mi lenne, ha a szeretődet választanád, biztosan jobb volna-e vele, gondold át a férjed hogyan élné meg, miért választottad anno a férjed, mit értékelsz benne, hogy élnék meg a gyerekeid. Mit tudna adni a másik, nem -e csak kalandot akart. Az ember könnyen bele kényelmesedik a házasságba és egy idő után laposnak érzi. Ha az ember nem tesz érte semmit, az is marad és izgalmasabb másban keresni a boldogságot. Vigyázz ,hogy ne keverd össze a szerelmet az újdonság varázsa adta mámorral. Az ember ilyenkor egy darabig úgy érzi, hogy ő az igazi, egészen addig, amíg összeköltözés lesz a vége és vele is hirtelen minden olyan hétköznapivá válik.
2013. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%

Beleszerettél.


Maradj a szeretőddel, csináld végig a válást, nézd végig, ahogy a gyerekeid összeomlanak, és jönnek majd tizennyolc évesen kiírni a kérdéseket ide, hogy: "Nektek is széthullott a családotok felnőtt korotokra?", és hátrányban vannak a többiekkel szemben anyagilag is, mert te az új lakásból, a frissen született kistesó mellől nem tudod őket úgy támogatni, ahogy eddig.


Az alapprobléma az egyébként, hogy azt írod, sose voltál szerelmes. Kérdés akkor, hogy minek mentél hozzá a férjedhez, de ha ennyi eszed van, hogy nem vártad meg az "igazit", akkor most igya mindenki a levét, miközben te a fellegek fölött repülsz, mert a "szerelem szép dolog". Hát hajrá.


Sajnos a hülyeségen nem lehet segíteni, te pedig ebben szenvedsz. A férjedhez nem kellett volna hozzámenned, nem igaz...? Egyébként szép is az a szerelem, ami egy év szex után alakul ki... Jó komoly lehet :D Inkább az izgalomba vagy szerelmes, nem igaz? :D

2013. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igazából már 8 éve ismerem, mielőtt a mostani férjemet megismertem, előtte voltunk együtt pár hónapig, csak elköltöztem onnan, ahol lakik. Aztán egyből összeismerkedtem a mostani férjemmel. Ő akkor is keresett, de lezártnak tekintettem, nem reagáltam a megkereséseire. Aztán a 2. gyermek születése után újra megkeresett, barátilag, akkor beszélgetni kezdtünk, egy évig csak barátilag, aztán bevallotta, hogy kezdett belém szeretni anno, de későn lépett, mert elutaztam. Na innentől kezdődtek a komolyabb beszélgetések. Az az érdekes, hogy mindig úgy éreztem, hogy fogunk mi még találkozni, mintha hozzám tartozna. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy beszéltünk az érzéseinkről, és ő nem szerelmes, szeret és fontos vagyok neki, de azt mondta, hogy olyan keveset találkozunk, hogy nem tudott kialakulni benne a szerelem érzése. Ez igaz, csak 6-8 hetente van lehetőségünk találkozni, akkor is 3-4 órányira, olyankor 200 km-ről utazik fel, nekem meg a családi dolgokat kell egyeztetnem, hogy találkozhassunk.
2013. jún. 7. 12:18
 7/24 A kérdező kommentje:

A párom iránt a lehető legtöbbet éreztem, amit akkor képes voltam. Nem voltak álmatlan éjszakák, étvágytalan nappalok, órákig bámulás a semmibe, én ezt akkor elfogadtam, gondoltam túl racionális vagyok az ilyen érzésekhez, a párom jó ember, jó kis páros leszünk együtt. Egyébként is, a szerelem elmúlik, mondják sokan.

Igen, a szeretőmnek évek óta tartó párkapcsolata van, ami felületes, nem élnek együtt, nincs közös gyerekük.

Tudom, hogy a gyerekeim élete a legfontosabb. Tudom.

2013. jún. 7. 12:24
 8/24 A kérdező kommentje:

A többi kérdésre is válaszolok:

A párommal a kapcsolatunk nem rossz, úgy értem nincs hangos szó, veszekedés, együtt neveljük a gyerekeket. De nincs intimitás, nincsenek kis titkok, érzelmes beszélgetések, szex pedig nagyon ritkán van. Körülbelül úgy élünk, mint a gyermekeket nevelő két felnőtt, akik barátok. Most perpillanat úgy érzem, nincs mit menteni a kapcsolatunkon, mert nincs is kapcsolatunk. Furcsa érzés. Régebben sokszor beszéltem vele erről, ő nem látta a kapcsolatunkat problémásnak. Ma már nem teszek semmit, hogy jobb legyen, ez az igazság.

2013. jún. 7. 12:30
 9/24 A kérdező kommentje:
A férjemtől például soha nem kaptam meg azt a lelkesedést, amit Tőle megkapok. Mikor randiztunk férjjel, akkor rendszeresen lemondta a találkozókat mert épp meccs kezdődik, épp fáradt, épp barátokkal találkozik. Persze ez zavart akkor, de racionalizáltam, hogy sokat dolgozik, kell neki a pihenés. A szerető viszont minden követ megmozgat, hogy tudjunk találkozni, 200 km-t utazik, hogy mást ne mondjak. Ez a fajta lelkesedés a férjemből mindig hiányzott. Valószínűleg ő sem volt belém soha szerelmes, ha így jobban végiggondolom.
2013. jún. 7. 12:34
 10/24 Komplikato ***** válasza:
100%

"Sosem voltál szerelmes? Ezek szerint a férjedhez nem szerelemből mentél hozzá?"


A társkereső oldalak tele vannak olyan 1-2-3 gyerekes anyukákkal, akik 15-20 év házasság után jönnek rá, hogy az életük borzalmas, unalmas és sosem voltak még szerelmesek. Ilyen az amikor társadalmi elvárásoknak felel meg valaki a sajátjai helyett és egy fél élet után jön rá. Nem kéne meglepődni, hogy van ilyen. Sajnos egyáltalán nem ritka. Ja és igen jellemző az is, hogy ilyen helyzetben a férjek már hosszú évek óta mást részesítenek "örömökben" a feleség helyett. Még is a feleséget ítélik el ha ő is bevállal kapcsolatot. Miért is?

2013. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!