Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hegy 13 évest meg kérdezűnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegy 13 évest meg kérdezűnk hogy mi van alatta ruha és sexi-nek mondjuk és az anyja le baltázza őt mert látott egy ilyen beszélgetést akkor 13 évesnél nagyobb illető pedofil? Ez nem erőszak igaz .

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 15:18
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
2013. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hogy ennyi eszed van?
2013. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
mondom téma érdekelt érted? nem igaz már nem tudsz válaszolni áh le irtam kész mindent Nincs feljelentés nem beszélgetés neten egy ruházati és sexi mondat miatt ha lány letiltja az illetőt . nem?
2013. jún. 7. 15:47
 24/43 anonim ***** válasza:
Ha külföldi vagy, egész jól megtanultál magyarul. Ha magyar vagy, akkor már kevésbé.
2013. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz,ha egy felnőtt ,,ember'' egy 13évest kérdez arról,hogy mi a szexi!Az illető jól verhette a f@szikáját rá!Egy 13éves tudja,hogy mi a szexi,vág mindent?Hát ahova tart ez a világ,sok közölük qúr orrba-szájba
2013. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Feljelenthet amugy ha nem olyan az oldal ahol csak 18 ev folottiek irhatnak....szoval beszoptad ha vmi honfoglalon vagy ilyesmin irogatsz ilyeneket, mert azon igenis rad szolhatnak, kitilthatnak, akar orokre is, fel is jelenthetnek ha nem olyan a szabalyzat, hgoy megengedi ezt....
2013. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Ez nem erőszak, de a szexuális bűncselekmény kategóriába tartozik. Ideje felfognod, hogy a 13 éves az gyerek, és szóban se emlegetheted neki a szexet ilyen célzásokkal. A pontos jogi kategóriát nem vagyok hajlandó neked kikeresni, járj utána magad.
2013. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
látni te sem beszélni mágyár csak kicsikét ismerni nyelv, de nem lenni nagy baj, segiteni neked ha gondolni, irni nekem private üzenet, segiteni szíves, 2 év lenni it magyarba vagyok nyagyon boldogság és lenni jóféle muff magyar utca, venni sokat sok muff nekem adni kevés pénz jó szopogat olcsón remek ország lenni örülök
2013. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
na figyeljetek ezt utoljára irom le ez egy kérdés volt csak ruházatát mondta csinosnak sexinek sexuális aktus nem volt nem ,ez nincs benne az már bűncselekmény tudom. csak anyi volt hogy sexi rucid mi van alatta még ennyi neten keresztűl az illető a fiút le tiltotta mert őt le baszták az anyukája és ennyi volt ! nem velem na ez nem bűn cselekmény ! nem jelenhetik fel mivel nem kőzősűlt vele nem is akart, még rá venni se akarta őt,semmi ilyesmire sem, csak ruhára volt kiváncsi alul ennyi és sexinek nevezte ruháját ahogy rajta volt ennyi na :ennyi.aztán lány fiut letiltotta kész ennyi lebaszták lányt ennyi .
2013. jún. 7. 16:09
 30/43 anonim ***** válasza:

Ha az igekötő az ige előtt áll egybeírjuk!


Amúgy te cigány vagy? Nem mintha zavarna, csak mivel nem tudsz magyarul, gondoltam az lehetsz.

2013. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!