Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hegy 13 évest meg kérdezűnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegy 13 évest meg kérdezűnk hogy mi van alatta ruha és sexi-nek mondjuk és az anyja le baltázza őt mert látott egy ilyen beszélgetést akkor 13 évesnél nagyobb illető pedofil? Ez nem erőszak igaz .

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 15:18
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
íz írom az hosszú Í
2013. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
keresztül pedig rövid Ü
2013. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
kőzősűlt -> az helyesen közösült, vagyis mindkét Ö és az Ü rövid benne!
2013. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

De a zaklatas is buncselekmeny edesdragaviragszalam -.-

Egy kicsit tanulmanyozd a dolgokat.....


Ha odamesz pl egy nohoz az utcan es megfogod a mellet....feljelenthet mert zaklatas



Ez is ugyanolyan zaklatas, csak interneten keresztul, magyarul buncselekmeny.


Teljesen mindegy hogy volt-e aktus vagy nem! Nem csak a szex tartozik a megeroszakolassal a buntetotorvenykonyvbe.....


Ugyan olyan buncselekmeny a zaklatas is (nyilvan nincs egy szinten a megeroszakolassal, de komoly penzbuntit siman lehet kapni erte)


Szuleid nem fognak neki orulni:D

2013. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
mondom hogy nem az én !! aj ! és azt is mondtam hogy neten és a két illető messze lakik egymástól pl pécs és esztergom ennyi kész nem tudnak értelmesen válaszolni! kőszike a nem tudom mit .
2013. jún. 7. 16:31
 36/43 A kérdező kommentje:
ja és a lány letiltotta őt ennyi !! ott van
2013. jún. 7. 16:31
 37/43 anonim ***** válasza:

"pécs és esztergom" A városneveket nagybetűvel kell írni, tehát helyesen:


Pécs és Esztergom


Szégyelld magad, ejnye-bejnye!

2013. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
A zaklatás, ilyen dolgok írogatása is simán bűncselekménynek minősül... de az sem mindegy, hány éves srácról/pasiról beszélünk. Azért bőven neccesebb a dolog, ha 18+ a férfi. Pedofilnak nem biztos, hogy az, mert a pedofil kifejezetten a gyerekre, gyerektestre bukik. De attól lehet még belőle balhé.
2013. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
na figyelj, ha egy 13évesnek ijet irsz neten keresztűl(te vagy a ismerosod pl.:pécsből vagy esztergombol) hogy sexi rucija akor,atol meg sexualis aktuss nemtortent meg,te mint 13 évesnél nagyobb illető nem pedofil vagy viszontha neki anyja ezért őt lebassza, ennyi. vagy fel jelent akor, tud hogy tik huzatok a rővidebet, mert a zak latas az mar bűn cselekmeny,. A lány jól ,tett ,hogy a ruházati és sexi szó miatt a neten le tiltja titeket..!!aj! szívesen válaszoltam nektek
2013. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy zaklatasnak minosul ami buncselekmeny! Ha ilyen gyoker vagy akkor higyj mar legyszives az okosabbaknak....csak magadat egeted le....
2013. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!