Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem találok magamnak barátot? 16 éves lány vagyok, eddig még semmilyen kapcsolatom se volt a fiúkkal. úgy értem eddig csak a haverok voltak, semmi se történt.

Figyelt kérdés

Átlagos testalkatú vagyok,jó suliba járok tehát nem egy

kis hülye vagyok..A többiek szépnek mondanak(bár én

nem látom magam annak)..


2013. jún. 7. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd találsz, gyerek vagy még.
2013. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

eddig én is azt hittem, hogy nekem nem is lesz... aztán egy olyan sráccal járok, akiről soha életemben nem gondoltam volna...de szeretem! és boldog vagyok!

akkor jön, amikor nem számítasz rá, talán minél előbb! :)

16/L

2013. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még bőven talált 2őt is, a tanulós éveid alatt, ez legyen a legkevesebb, akkor mondhatnám hogy kezdj el tenni érte, ha mondjuk már nem suliba járnál.

20/F

2013. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!