Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megdícsértek egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megdícsértek egy lányt, hogy szép vagy csinos, azt komolyan gondoljátok vagy csak udvariasságból teszitek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudnék egy olyant lányt megdícsérni aki nem jön be :DD
2013. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát én rettenetesen kevés alkalommal bókolok, de ha igen, akkor ott nagyon van valami ami bejön.
2013. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ha kellemetlen helyzetbe hoznak egy ilyen kerdessel, h nem szep ez a lany, akkor nem fogom azt mondani, h nem, ez egy formedveny, egyeb esetben mas a helyzet, ott nem csak illendosegbol.
2013. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem illendoseg, inkabb udvariassag a jo szo erre tenyleg. Elozo voltam.
2013. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat (: nem ilyen kellemetlen helyzetbe hozásra gondoltam, csak ha szimplán magatoktól mondjátok. Például van egy ismerősöm aki szinte mindenkit megdícsér, róla tudom, hogy azért teszi, mert jobb színben akar feltűnni, de volt akitől meglepődtem, hogy megdícsért...
2013. jún. 7. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért annyira sok csajjal nem találkoztam a 20 évem alatt, hogy osztogathattam volna a bókokat, aki tényleg bejött és otthon is gondoltam rá, annak élőbe is mondtam hogy nagyon csinos, idővel lett is jutalom érte :) sikerült összejönnöm vele

Meg amúgy se vagyok olyan hogy minden 2. csajnak mondogatom, csak azért hogy közelebb férkőzzek hozzá, saját magamat hazudtolnám meg

20/F

2013. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Buran ***** válasza:
100%
Én rendszeresen szórom a bókokat, 20 lány osztálytársam van, és nekem jól esik, ha dicsérhetek. Nem azért, hogy jobb színben tűnjek fel, nem azért, mert össze akarok vele jönni.Ha látom, hogy olyan, ami tényleg tetszik, megdicsérem. Persze olyat, ami nem tetszik soha, még ha mindenki más dicséri is. Inkább bölcsen hallgatok.
2013. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jhajj kérdező:D Új barátjelölt? hmm?:D
2013. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nincs 'barátjelölt', csak érdekelt ki mennyire 'bókol' őszintén és nem csak általánosságban (:
2013. jún. 7. 23:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerd ki, h ki milyen, latod vki mindenkinek, en l max baratnonek bokolgatnek.
2013. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!