Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Sokat filózok, hogy mitől sikeres sok fiú meg minden és ha magamra gondolok, hát pechemre genetikailag elég gyenge, pici testet kaptam, kisfiús adottságaim miatt sosem éreztem magam esélyesnek a lányoknál, bár voltak jelek, hogy egy-kettőnek talán tetszem, de ahogy észrevettem a magas, vagy jó erős, férfias testű fiúkra buktak a csajok többnyire, míg a magamfajtát gyakran gúnyolták lenézték, nekem így semmi önbizalmam nem volt. De, ha mondjuk én magamat helyesnek láttam volna és lett volna egóm meg nagy pfomá, visszaszájaltam volna azoknak, akik fikáznak, lehet, hogy látták volna, hogy alfa vagyok és elkezdtek volna vonzódni hozzám a lányok? Vagy ez hülyeség szerintetek?

2013. jún. 7. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A bunkóság fontos szempont, ha nem vagy bunkó akkor sok nő szemében nem vagy férfi.
2013. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy egy jó egyéniség/személyiség... a jó test nem minden és kisfiúsan is lehet valaki vonző a kisugárzásával, nem kell ahhoz visszaszólogatni, az már más kérdés, hogy nem utolsó h kiállsz magadért
2013. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
részben hülyeség, részben igaz. nem jó ha elkönyveled magad gyengének, csúnyának stb az önbizalom vonzó tud lenni és érződik a kisugárzáson, és nyilvánvalóan férfiasabb az aki kiáll magáért és magabiztos, de ha ezt viszont tulzásba vitted volna és nagy pofád meg nagy egód lett vola, csak méginkább égnél.
2013. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik a kisfiús sárm. :)

Olyan cuki. Imádom :D Szóval szerintem ne aggódj! Biztos van még olyan lány rajtam kívül, akiknek tetszik a "magadfajta". Csak állj hozzá egy picit pozitívabban! Lényeg a kisugárzás. Érezd jól magad, add önmagad és majd minden jön magától! :)

2013. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es kislány, sok csaj tartott már cukinak, aranyosnak, de ma rondázott le pár srác meg két csaj, na most akkor mi vagyok én?
2013. jún. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!