Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a srácról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a srácról?

Figyelt kérdés
;) [link] csak szerintem isten?:D
2013. máj. 16. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Én pont így nézek, ki! Csak nem vagyok ilyen izmos, kicsit világosabb a hajam, meg szemüveges vagyok, de amúgy pont így nézek ki!
2013. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
nemhinném, hogy csak szerinted.. nyílván más tinipuncik is odavannak érte
2013. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Én is ilyen fejeket vágok a WC-n ülve...


Mellesleg pont ezért nincs sok normális fiúnak önbizalma,mert egyfolytában ezeket a kiscsillagokat nyomatjátok facebookon és veritek rájuk a nyálatokat.

2013. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát nekem nem jön be... 18/L
2013. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok tini, de azért kösz a feltételezést:D komoly, hogy mennyire kitudtok akadni egy képen.. arról nem mi tehetünk, ha neked nincs önbizalmad.. azt te döntöd el magadban.:)
2013. máj. 16. 22:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki ő, de nekem unszimpatikus.
2013. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi tetszik annyira rajta?
2013. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Buta tekintete van, és túl izmos. Ez jutott eszembe. Emellett szerepet vállalt valami sorozatban, ha jól látom, ahol ez utóbbival érvényesül jó pénzért, ugyanis nem hiszem, hogy feltétlen trikóban kéne flangálnia. Vagy meleg van a forgatókönyv szerint a szobában...? :) Szóval a külsejéért fizetik. Te meg be is dőlsz ennek, a színészi teljesítménye számodra nem lényeg, képes vagy lüktetni a képéért is, úgyhogy ennyit erről. Még ha videót linkeltél volna, akkor elhittem volna, hogy lényeges, hogy miben játszik, vagy hogy, de így...


Bocsi a kissé éles megfogalmazásért, de te kérdezted. Felőlem viheted, legyetek boldogok. :)

2013. máj. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is imádom! :)
2013. máj. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég jó :)
2013. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!